Ekonomi

28.02.2018 - 18:02 | Son Güncelleme: 28.02.2018-23:35

Karmod Prefabrik, Burkina Faso'da askeri tesis kurdu

Başkent Ouagadougou'da konteyner yapı modeliyle birleşimli olarak kurulan yapı, askeri birlikçe ofis ve yatakhane binası olarak kullanılacak.

Sitene Ekle

AA

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Burkina Faso'nun başkenti Ouagadougou'da konteyner yapı modeliyle birleşimli olarak kurulan yapı, askeri birlikçe ofis ve yatakhane binası olarak kullanılacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Karmod Dış Ticaret Müdürü Taner Öztürk, yeni nesil konteyner yapılarının Burkina Faso gibi kurak iklime sahip çöl fırtınalarına maruz kalan ülkelerde izolasyonlu özelliğiyle en çok tercih edilen yapı modelleri arasında yer aldığını belirtti.

Tamamen demonte üretimli yapılarını paketli olarak ülkeye ulaştırdıklarını aktaran Öztürk, şunları kaydetti:

"Yerinde çok kısa sürede kullanıma hazır kurulumla teslimatını gerçekleştirdiğimiz yeni nesil konteyner yapılarımız uzun ömürlü özelliği ve sunduğu konforla çok sayıda ülkede tercih edilen yapı modelleri arasına girdi. Vidalı ve kenetli sandviç panel sistemli yapılarımız kolay iklimlendirme özelliğine sahip. Yapı blokuyla beraber klima, elektrik, su tesisatları ve armatürlerini tamamen Türkiye’den gönderdiğimizden yapı malzeme tedarikinin güç olduğu Afrika lokasyonunda konteynerlerimizi oldukça avantajlı kılıyor. Ürün montajımız da geliştirdiğimiz demonte sistemle çok kolay ve hızlı. 100 metrekare bir yapıyı 2 gün gibi kısa bir sürede kullanıma hazır kurulumla teslim edebiliyoruz. Burkina Faso'da kurduğumuz 10 üniteden oluşan askeri tesis yatakhanesini birleşimli olarak 4 günde teslim ettik. Yapılarımız sürekli kullanımla hizmet verecek. Yeni nesil konteyner yapılarımız istendiğinde vidalı ve geçmeli sistemin verdiği avantajla sökülerek başka mekanlara kurulum için transfer edilebiliyor."


Etiketler: tesis, Afrika, askeri
©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX