Ege

15.11.2017 - 05:33 | Son Güncelleme: 15.11.2017-5:34

Karşıyaka’da kongre zamanı

Karşıyaka’da camianın günlerdir kilitlendiği şirketleşmenin tartışılacağı olağanüstü mali genel kurul bugün saat 18.00’da Karşıyaka Nikah Sarayı’ndaki kongre salonunda yapılacak.

Sitene Ekle
Hollandalı firma talip 

Kongrede Başkan Mutlu Altuğ yönetimi, futbol şubesinde şirketleşme çalışmalarına başlamak için yetki isteyecek. Gündemle ilgili önceki gün Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, AK Parti Milletvekili Kerem Ali Sürekli, Divan Kurulu Başkanı Cihan Büyükoral, Divan 2. Başkanı Halil Zeki Osma, eski başkanlardan Hasan Denizkurdu’nun katıldığı bir toplantı yapıldı. Altuğ, bir radyo programında da, “Futbol şubesini özerkleştirip satmak gibi bir düşüncem hiç olmadı” ifadelerini kullandı. Karşıyaka’da Başkan Mutlu Altuğ, denizcilikten eğlenceye farklı alanlarda faaliyet gösteren Hollandalı bir firmadan niyet mektubu aldı. Altuğ, 6 milyon euro gibi bir destek rakamının yazdığı niyet mektubunu bugün kongre üyeleriyle paylaşacak.

Aşağıdakilerden hangisi hava sıcaklığını ölçmekte kullanılır?
©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX