Ege

12.09.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 12.09.2018-1:30

Karşıyaka’dan destek çağrısı

TFF 3. Lig 2. Grup’ta sezonun ilk iki maçını 1 puanla geçen Karşıyaka’da başkan vekili Gökhan Şensan, neredeyse tamamı altyapıdan olan futbolcularının arma için fedakarca mücadele ettiğini belirtti.

Sitene Ekle
TFF 3. Lig 2. Grup’ta sezonun ilk iki maçını 1 puanla geçen Karşıyaka’da başkan vekili Gökhan Şensan, neredeyse tamamı altyapıdan olan futbolcularının arma için fedakarca mücadele ettiğini belirterek, “Bu takıma hepimiz sabır göstermeliyiz” dedi. Mustafa Aşan hariç kadronun altyapıdan oluştuğunu hatırlatan Şensan, “Takımdaki 16 kişi asgari ücrete oynuyor. Hepsi pırıl pırıl kendi çocuklarımız. Çok tecrübeli bir kadromuz yok, puan kayıpları elbet olacak” şeklinde konuştu. Yaşar Holding ve Folkart Yapı dışında devlet, yerel yönetimler, kurumlar, dernekler ve odalardan destek bulamamaktan yakınan Şensan, “Ligdeki rakiplerimizin çoğu belediye destekli. Eşit şartlarda mücadele etmiyoruz” dedi. 

Duman grubunun büyük bir çıkış yaptığı şarkısı 'Her şeyi Yak' şarkısı kime aittir?
©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.