Karşıyaka'nın maç programı belli oldu

FIBA Basketbol Şampiyonlar Ligi A Grubu'nda mücadele edecek Pınar Karşıyaka'nın maç programı belirlendi.

04 Ekim 2017 - 14:48 | Son Güncelleme: 04.10.2017 - 14:51 |
A+A-
Haberler » Skorer » Basketbol » Fiba Şampiyonlar Ligi » Karşıyaka'nın maç programı belli oldu
FIBA Basketbol Şampiyonlar Ligi A Grubu'nda mücadele edecek Pınar Karşıyaka'nın maç programı belli oldu.
 
Organizasyonda 3. ön eleme turunda Macar ekibi Alba Fehervar'ı eleyerek A Grubu'nda mücadele etme hakkı kazanan Pınar Karşıyaka, grupta Monaco (Fransa), Hapoel Holon (İsrail), Murcia (İspanya), Enisey (Rusya), Dinamo Sassari (İtalya) ve EWE Baskets (Almanya) ve Juventus Utena (Litvanya) ile mücadele edecek.

Grup maçlarına 11 Ekim'de deplasmandaki Dinamo Sassari karşılaşması ile başlayacak yeşil-kırmızılı ekip, son mücadelesini ise 7 Şubat 2018'de İzmir'de Monaco ile oynayacak.

Pınar Karşıyaka'nın maç programı şöyle:
 
11 Ekim Çarşamba: Dinamo Sassari-Pınar Karşıyaka
17 Ekim Salı: Pınar Karşıyaka-Juventus Utena
25 Ekim Çarşamba:  EWE Baskets-Pınar Karşıyaka
31 Ekim Salı: Pınar Karşıyaka-Hapoel Holon
8 Kasım Çarşamba: Murcia-Pınar Karşıyaka
15 Kasım Çarşamba: Pınar Karşıyaka-Enisey
6 Aralık Çarşamba: Monaco-Pınar Karşıyaka
12 Aralık Salı: Pınar Karşıyaka-Dinamo Sassari
20 Aralık Çarşamba: Juventus Utena-Pınar Karşıyaka
9 Ocak Salı: Pınar Karşıyaka-EWE Baskets
16 Ocak Salı: Hapoel Holon-Pınar Karşıyaka
23 Ocak Salı: Pınar Karşıyaka-Murcia
31 Ocak Çarşamba: Enisey-Pınar Karşıyaka
7 Şubat Çarşamba: Pınar Karşıyaka-Monaco
 
  
 
Skorer.com sitesinde yer alan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. Haberleri kaynak göstermeden kullanmayınız.
Süper Lig'in 9. haftasında oynanacak olan Galatasaray - Fenerbahçe derbisini hangi takım kazanır? Anket Bitiş Tarihi : 22.10.2017





oy ver
canlı skor
  • Lokomotiv Astana4 - 0Maccabi Tel Aviv66dk
  • Villarreal-Slavia Prag22:05
  • Skenderbeu-Partizan22:05
  • Dinamo Kiev-Young Boys22:05
  • Braga-PFC Ludogorets Razgrad22:05
  • Hoffenheim-İstanbul Başakşehir22:05
  • AC Milan-AEK22:05
  • Austria Wien-Rijeka22:05
  • Everton-O. Lyon22:05
Tüm maçlar için tıklayın
Per.
 1X2 ...
20:00181
HAPOEL BEER SHEVA FC STEAUA1.903.002.90
20:00190
ZORIA LUHANSK HERTHA BERLİN3.103.101.80
20:00183
LUGANO VIKTORIA PLZEN3.003.101.85
20:00184
MARSİLYA GUIMARAES1.154.759.00
20:00185
NICE LAZIO2.003.002.70
İlginizi ÇekebilirX