Kocaeli

Yerel Haber
29 Ekim 2014 - 15:49

KARTEPE’NİN KAPALI SPOR SALONU SARIMEŞE’DE İNŞA EDİLECEK

IHA

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in 41 vizyon projesinde yer alan yatırımlardan kapalı spor salonu da Sarımeşe’de inşa edilecek.
Kartepe’nin cazibesini artırmak için Büyükşehir Belediyesi ile koordineli çalışma içinde bulunduklarını belirten Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, seçim beyannamesinde yer alan yatırımlardan kapalı spor salonunun, Sarımeşe’de hayata geçirileceğini açıkladı. Kartepelilere hep daha iyisini ve güzelini sunmak üzere çalıştıklarını kaydeden Başkan Üzülmez, bin kişi kapasiteli kapalı spor salonunu da ilçe halkının hizmetine sunacak olmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti.
Tüm amatör spor kulüplerine ve Kartepelilere hizmet verebilecek, tam donanımlı spor salonu bin seyirci kapasitesi için bina oturma alanı 3 bin 500 metrekare olarak planlandı. 40x20 metre basketbol, salon futbolu, hentbol ve voleybol saha alanları düşünülen proje kapsamında bay ve bayan fitness salonları yanında aerobik, bilardo, masa tenisi alanları ile soyunma bölümleri de dahil edildi. Toplam 13 bin 950 metrekare büyüklüğündeki alanın imar planları Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından onaylanan proje Kartepe Belediyesi Plan Proje Müdürlüğü nezaretinde yürütülüyor.

KocaeliYerel Seçim Sonuçları

Kocaeli Hava Durumu

9°CŞİMDİPAZARTESİ
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.