Dünya
13.09.2017 - 15:59 | Son Güncelleme: 13.09.2017-23:34

Kasırga gizemli yaratığı sahile getirdi

ABD'nin Teksas eyaletinde 60 kişinin hayatına mal olan Harvey Kasırgası sonrası plaja daha önce eşi benzeri görülmemiş tuhaf bir yaratık vurdu. Kimsenin ne olduğunu bilmediği garip canlının yılan balığı olduğunu düşünenler de var.

Sitene Ekle

milliyet.com.tr

Teksas eyaletinin kıyılarına vuran gizemli yaratığın ne olduğunu bilen yok. Harvey kasırgası sonrası ortaya çıkan garip canlı karşısında bilim insanları bile şaşkın. Biyologlar gördükleri şeyin ne olduğunu tam olarak bilemiyor.

ABD'de 1905 yılında kurulan Ulusal Kuşsevenler Topluluğu üyesi tarafından sosyal medyada paylaşılan görüntü dikkat çekti. Preeti Desai isimli bir kullanıcı yaratığı gördüğünü "Teksas'te bir plajda uzaktan bir şey gördüm Gittikçe yaklaştığımda gördüğüm şey işte buydu" diyerek anlatıyor.

Bilim insanları yada biyologlar henüz canlının ne olduğunu açıklayabilmiş değil.  Ancak kimisi gizemli canavarın bir yılanbalığına olduğunu düşünüyor.

ABD'de Irma Kasırgası faciasından önce Teksas eyaletini vuran Harvey Kasırgası'nda 60 kişi hayatını kaybetmiş, kasırganın maliyetinin 180 milyar doları bulabileceği açıklanmıştı.


Bilgi YarışmasıKaç tane meridyen vardır?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.