Kate Middleton Stili!

İngiltere düşesi Kate Middleton'ın nişanladığı günden itibaren giydiği kıyafetler, ne kadar zevk sahibi biri olduğunu gösteriyor.

Kate Middleton Stili!
1 gr
0.06Kcaltüm değerler
DeFacto, mezuniyet stiliMezuniyetlerine geri sayım yapan gençleri yeni koleksiyonlarında unutmayan DeFacto, “Mezuniyet Stili” serisi ile gençlere birçok altetrnatifi bir arada sunuyor.
Makyajla göğüs büyütmeMakyajla göğüs büyütme son zamanlarda çok popüler. Siz de göğüslerinizi küçük buluyorsanız işte öncesi ve sonrası fotoğrafları...
Ölmeden önce ilk ve son doğum günüGöğüs kanserine yenik düşmek üzere olan anne doğum yaptığı kızına hatırlamadı için doğum günü düzenledi.
Safra kesesi taşı ne zaman ameliyat edilir?Memorial Kayseri Hastanesi Genel Cerrahi Bölümü’nden Op. Dr. Mustafa Gök,, "Safra kesesi taşları kadınların \%20’si erkeklerin ise \%14’ünde görülen ve kişinin yaşam kalitesini etkileyen önemli bir sağlık sorunudur. Toplumda sıkça görülen safra kesesi taşlarının yalnızca \%10’luk bir kısmı ameliyat gerektirir" dedi.
Kol böreğiKol böreğini hazır yufkayla yapıyoruz.İsterseniz kendinizde açabilirsiniz.
Hayat kurtaran 7 sebze!İnsan DNA’sını doğrudan etkileyen ve olumlu yönde geliştiren sebzeler olduğunu söyleyen Diyetisyen Emre Uzun, hayat kurtaran bu 7 sebzeyi beslenmenize kattığınızda hayat sürenizin de uzayacağını belirtiyor.
Aldatan aldanırUzman Hipnoterapist Gani Eser; psikolog, sosyolog ve hukukçu kimlikleriyle aldatma olgusu hakkındaki görüşlerini açıkladı.
Bee Design and Flower ShopDoğayı şehre taşımanın en şık, en doğal ve en kolay yolu olan Bee Design and Flower Shop, yeni tasarımlarıyla göz doldurmaya devam ediyor.
PEMBE BLOG
1/30
Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol tuşlarını kullanabilirsiniz.

PemberNar.Com sitesinde yer alan tüm haberlerin
telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir,
haberleri kopyalamayanız.
Kaynak göstermeden kullanmayınız.

Ne yaz ne kış! Tam bahar zamanı