Kate Middleton Stili!

İngiltere düşesi Kate Middleton'ın nişanladığı günden itibaren giydiği kıyafetler, ne kadar zevk sahibi biri olduğunu gösteriyor.

Kate Middleton Stili!
Ciara Billboard Müzik Ödülleri'nde dekoltesiyle konuşulduBillboard Müzik Ödülleri kırmızı halı töreni yine şıklık yarışı sebebiyle çok konuşuldu. 30 yaşındaki şarkıcı Ciara ise derin dekolteli elbisesiyle frikik vermekten kurtulamadı.
Cannes 2016: Julianne Moore’un ensede topuzundan esinlen!Cannes Film Festivali'nin ikinci akşamında, aktris Julianne Moore'un rüzgarı esti. Beyaz elbisesi içerisinde doğal güzelliğini vurgulayan L'Oréal Paris'in elegan yüzü, stilindeki her bir detaya ayrı özen gösterdi.
Kim Kardashian yine hamile mi?Hmaile olduğundan şüphelenen Kim Kardashian 6 tane gebelik testi alıp uçak tuvaletinde test yaptı. Sonucunu da Snapchat'te takipçileriyle paylaştı.
Hangi besin neye iyi geliyor?Obezite doktoru Dr. Fevzi Özgönül, havucun son yıllarda erken bunama, alzheimer, kalp krizi, kronik baş ağrılarında, deri ve akciğer kanserine iyi geldiğini belirtti; mevsiminde yenilen besinlerle ilgili bilgiler verdi.
Bugün ne pişirsem? - 24 Mayıs günün menüsü"Bugün ne pişirsem?" diye kara kara düşünmeye son. Her gün birbirinden lezzetli tariflerden oluşan günün menüsünü sizin için seçiyoruz. Peki 24 Mayıs günün menüsü için hangi tarifleri seçtik? İşte cevabı...
Obezitenin önüne egzersizle geçinSpor Eğitmeni Barış Muti, 22 Mayıs Dünya Obezite Günü'nde obezite ve doğru egzersiz konusunda önemli bilgiler verdi.
Asırlık örnek aşk!Osmaniye Kadirli'de yaşayan 70 yıllık evli çift, 91 yaşındaki Ahmet dede ile 89 yaşındaki Fatma ninenin aşkları ilk günkü gibi sürüyor.
Chakra kurutma topu ile yumuşacık çamaşırlarDoğadan ilham alan, doğallıkla sadeliği tüm ürünlerinde bir araya getiren Chakra, kurutma topu ile kadınların hayatını kolaylaştırıyor.
Singer ile fotoğraflar kumaşlara taşınıyorDikiş dikerken artık standart nakışlarla yetinmek zorunda değilsiniz. Dikiş makinesinin mucidi Singer’in LEGACY SE 300 modeli ile artık fotoğrafını çektiğiniz her şeyi, kumaşların üzerine aktarabilirsiniz.
Sen de Sorunu Sor
Beyaz gömlek nasıl kombinlenir?