Kate Middleton Stili!

İngiltere düşesi Kate Middleton'ın nişanladığı günden itibaren giydiği kıyafetler, ne kadar zevk sahibi biri olduğunu gösteriyor.

Kate Middleton Stili!
1 gr
0.06Kcaltüm değerler
Bu çoraplar "Yok gibi"Bahar günlerinin gelmesiyle değişen hava koşullarında nasıl bir çorap giyeceğine karar veremeyen moda tutkunu kadınlar adeta ikinci bir ten gibi olan Penti ‘Yok Gibi’ külotlu çoraplarıyla hem şıklığı hem konforu yaşıyor.
Cilt sorunlarına ikinci deriAvustralya ve Amerika başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde kullanılan kişiye özel yöntem, Türkiye’de de uygulanmaya başlandı.
Seks hayatınız bebeğin cinsiyetini etkiliyorDaily Mail'de yayınlanan bir araştırma 300 yıllık seks tavsiyelerini tekrar gündeme getirdi.
Ağrı kesici olarak bu ilaca dikkat!Daily Mail'de yayınlanan bir araştırmada Sydney Üniversitesi'nden uzmanlar parasetamol içeren ilaçların sırt ağrısına iyi geldiği yönündeki düşüncelerin asılsız olduğunu açıkladı.
Romantik anların mini dokunuşu!Beyaz Çikolata Esintisi ve Cheesecake Ziyafeti ile taçlandırıyor
Evliliğe doğru adım adım bakımDr. Ayşegül Saltat Polikliniği “gelin bakım paketi” ile gelin adaylarına bakımlarını son dakikaya bırakmamalarını tavsiye ediyor.
Crate and Barrel 2015 bahar koleksiyonuCrate and Barrel, canlı renklerle farklı materyal ve tarzları birleştirdiği 2015 Bahar Koleksiyonu ile baharın coşkusunu evinize taşıyor.
PEMBE BLOG