Kate Middleton Stili!

İngiltere düşesi Kate Middleton'ın nişanladığı günden itibaren giydiği kıyafetler, ne kadar zevk sahibi biri olduğunu gösteriyor.

Kate Middleton Stili!
YORUMLAR
GönderKalan 420 karakter
Bu da kedili taç modasıHayvan figürlü yeni bir ürün daha trendler arasına hızlı giriş yaptı. Bu kez kafanızda kedi taşıyormuşsunuz gibi görünen kedili taçlar moda oldu.
Günde 2 bardaktan fazlası cildi bozuyorDermatec Polikliniği Dermatoloji Uzmanı Dr. Ata Nejat Ertek, cilt sağlığı konusunda kahve ve şeker tüketimine dikkat edilmesini önerdi.
Yumurta ve sperm dondurmada evlilik şartı yokTıbbi zorunluluk nedeniyle sperm veya yumurtalarını dondurmak isteyenlerde evlilik şartlı aranmayacak ancak kadınlar için Sağlık Bakanlığı ya da üniversite hastanelerinden rapor istenecek.
Trafikte ölümcül hipnozSabah işe arabayla giderken kontağı çevirdikten sonrasını hatırlamıyorsanız hipnotik transa girmişsiniz demektir...
Domatesli foccaciaFoccacia İtalyan mutfağının vazgeçilmez bir parçasıdır. Hamuru çok malzemesi az olduğu için İtalyanlar bu lezzeti ekmek niyetine tüketiyorlar. Siz de 5 çayınız için yapıp afiyetle yiyebilirsiniz…
Morfinden daha etkiliBrezilya'da yapılan bir araştırmada, kahvede varlığı daha önce bilinmeyen morfin benzeri proteinler bulunduğu ortaya çıkarıldı.
Kadınlar hakkında bilinen efsane yanlışlarYıllardır kadınlar hakkında onlarca efsane ortalarda dolanır. Peki bunların doğruluk seviyesi nedir? İşte konuşulanların aslında öyle olmadığını anlatacağınız kanıtlar...
En güzel çiçek heykellerİspanyol heykeltıraş Ignacio Canales Aracil, kurutlmuş çiçekler ve botanik malzemelerle inanılmaz tasarımlara imza atıyor.
Beauty Blender ile makyajınıza Hollywood dokunuşuHollywood’un ünlü makyözü Rea Anna Silva tarafından icat edilmiş ve Türkiye’de ilk defa Douglas Mağazaları’nda satışa sunulan Beauty Blender, makyajına profesyonel bir dokunuş isteyenleri bekliyor.
PEMBE BLOG