Kate Middleton Stili!

İngiltere düşesi Kate Middleton'ın nişanladığı günden itibaren giydiği kıyafetler, ne kadar zevk sahibi biri olduğunu gösteriyor.

Kate Middleton Stili!
1 gr
0.06Kcaltüm değerler
Mavi'nin Akdeniz dünyası!Dünyaca ünlü İtalyan tasarımcı Paola Navone, “İndigo Kitchen” konseptli pop-up mağaza ve aksesuvar koleksiyonuyla, Mavi’nin Akdenizli dünyasını çağdaş ve hayali bir egzotizmle ile yorumluyor.
Bebeklerde kafatası şekil bozukluklarına "kask"lı çözümBebeklerdeki kafatası şekil bozuklukları, son dönemde uygulanmaya başlanan "kask tedavisi" ile 3-4 ayda giderilebiliyor
Sabah güneşi bu hastalığa iyi geliyorAnkara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Berksun, mevsimsel geçişlerde biyolojik saatin bozulmasıyla yaşanabilen depresyonu, sabah güneşini bir süre hissetmenin önlediğini bildirdi.
10 adımda etli karnıyarık tarifiEtli karnıyarığın kıvamını tutturmak aslında pek zor değil. Sonuç da genellikle oldukça lezzetli oluyor.
Diyet hapları öldürdü21 yaşındaki öğrenci internetten satın aldığı diyet haplarını yanlış dozda alınca hayatını kaybetti.
Çoraptan oyuncak kedi yapımıÇoraplardan oyuncak yapmak çok zevkli çocuklar küçükken oyuncak bebekten köpeklere özellikle maymunlara neler yaptım neler.
Çanakkale "açık hava müzesi" olacakTürk askerinin "Çanakkale geçilmez" sözüyle destanlaştığı Gelibolu Yarımadası, açık hava müzesi niteliğiyle yeniden düzenlenerek bölge gelecek nesillere daha iyi koşullarda miras bırakılacak.
PEMBE BLOG