Kate Middleton Stili!

İngiltere düşesi Kate Middleton'ın nişanladığı günden itibaren giydiği kıyafetler, ne kadar zevk sahibi biri olduğunu gösteriyor.

Kate Middleton Stili!
Spor sandaletler ile özgür ayaklarKalbi macera tutkusuyla atanlar içinse spor ayakkabı ve sandaletlerin en önemli özelliklerini bir araya getirerek dünyanın ilk spor sandaletini üreten TEVA yeterli. TEVA’nın ORIGINAL UNIVERSAL koleksiyonu ile büyük küçük, kadın erkek herkes yaz mevsimini doyasıya yaşamaya davetli.
Yıpranan cildi yenileyen tavsiyelerOldukça sıcak günler yaşadığımız bu yaz, direkt olarak güneşe maruz kalan cildimizde kurumalar ve çatlamalar baş gösteriyor.
Başarısız tüp bebek denemelerinde etkin yöntemTüp bebek tedavilerinde en önemli aşamalardan biri olan embriyo üretimi ve takibi, gittikçe yaygınlaşan “kameralı” inkübatörler sayesinde artık canlı olarak günün her saatinde izlenebiliyor.
Vajinal mantar enfeksiyonu nasıl tedavi edilir?Yazın serinlemek için girilen suların serinliği kadar hijyeni de önemli. Çünkü suların içinde bulunan mikroplar uygun ortamı bulunca vajinal enfeksiyonlara yol açabiliyor.
Karadutlu dondurma1 yaş ve sonrası süt alerjisi olan çocuklar için uygun karadutlu dondurma tarifi
Yazın mutlaka yemeniz gereken 8 şeyAcıbadem Fulya Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanı Melike Şeyma Deniz,sıcak havalarda rahatlamanızı sağlayacak beslenme önerilerini paylaşıyor.
Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman evlendi!Ünlü Türk Halk Müziği sanatçısı ve sinema oyunucusu Yavuz Bingöl, kendi gibi ses sanatçısı olan Öykü Gürman ile dünya evine girdi
REINA - 7 albümü 1 numaraREINA - 7 , D&R'da Yabancı Müziklerde En Çok Satan Albümlerde Haftayı 1. likle bitirdi..
PEMBE BLOG
1/30
Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol tuşlarını kullanabilirsiniz.

PemberNar.Com sitesinde yer alan tüm haberlerin
telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir,
haberleri kopyalamayanız.
Kaynak göstermeden kullanmayınız.