Editörün SeçimiRSS
03.03.2014 - 15:10 | Son Güncelleme: 03.03.2014-17:59

Katy Perry'ye Müslümanlardan tepki!

Amerika'nın çok sevilen şarkıcısı Katy Perry yeni klibi 'Dark Horse' ile tepkileri üzerine çekti. Müslüman bir Youtube kullanıcısı tarafından fark edilen Katy Perry klibinde Allah kolyesi takan bir adamın kolyeyle birlikte toz olması Müslüman kesimin büyük tepkisini aldı. Tepkiler nedeniye Katy Perry, Dark Horse klibini baştan kurguladı

Sitene Ekle
Katy Perry'ye Müslümanlardan tepki!

Amerika'nın çok sevilen şarkıcısı Katy Perry yeni klibi Dark Horse ile tepkileri üzerine çekti. Müslüman bir Youtube kullanıcısı tarafından fark edilen Katy Perry klibinde Allah kolyesi takan bir adamın kolyeyle birlikte toz olması Müslüman kesimin büyük tepkisini aldı. Tepkiler nedeniye Katy Perry'nin, Dark Horse klibini baştan kurgulandı söz konusu sahneler klipten çıkartıldı.

 

Müslüman bir youtube kullanıcısı tarafından farkedilen detayda ünlü şarkıcı Katy Perry'nin yeni klibinden Allah kolyesi takan bir adamın kolye ile birlikte toz olması dini açıdan büyük bir tepki çekti ve farkedilen kişi tarafından videonun yasaklanması için bir imza kampanyası başlattı.
 
Yeni klibi Dark Horse'da eski bir mısır prensesini canlandıran Katy Perry, klipte üzerinde Arapça olarak Allah yazılı kolyesi olan bir adamı kolyesi ile kuma çeviriyor. İngiltere'de Bradford şehrinde oturan ve Müslüman olan Shazad Iqbal isimli bir kişi, yazdığı dilekçede klibin İslam'a ve Müslümanlar'a hakaret niteliğinde olduğunu savundu.
 
 
KLİP YENİDEN KURGULANDI
 
 
Kısa sürede ses getiren klip yeniden kurgulandı ve söz konusu kolye klibin içinden çıkarıldı. Video YouTube'da yayınlandığı günden bu yana 53 milyon kez izlendi.
 
 
 
MÜSLÜMAN KESİMİN TEPKİSİNİ ALAN DARK HORSE ŞARKISININ SÖZLERİ
 
So you wanna play with magic 
Boy, you should know whatcha fallin' for 
Baby do you dare to do this 
'Cause I'm coming atcha like a dark horse 
 
Are you ready for, ready for 
A perfect storm, perfect storm 
'Cause once you're mine, once you're mine 
There's no going back! 
 
Yani sen sihirle oynamak istiyorsun 
Oğlum, ne için düşeceğini bilmelisin 
Bebeğim bunu yapmaya cesaret edebilir misin
Çünkü sana bir karanlık at gibi geliyorum 
Hazır mısın, hazır mısın 
 
Muhteşem bir fırtınaya, muhteşem fırtınaya 
Çünkü bir kere sen benimsin, bir kere sen benimsin 
Geri dönüşü yok!
 
KATY PERRY'NİN İZLENME REKORLARI KIRAN KLİBİ DARK HORSE
 

Yorum Yazın
Gönder
En Çok Konuşulan Haberler
Belirtilen eserlerin hangisi şiir türünde değildir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX