İster mumluk, ister kalemlik... Aklınıza gelmeyecek kadar şık tasarımlar yapmanız mümkün.Mesela:  Kavanozdan Avize Yapımı!
Şaşırdınız değil mi? Emin olun yapması hiç zor değil. Gerekli malzemeleri temin ettikten sonra özellikle mutfağınız için muhteşem bir tasarım yapabilirsiniz.Ya da “Kavanozdan mumluk yapımı”

Hayal gücünüzü kullarak kusursuz modeller çıkarabilirsiniz. Bu tamamen size kalmış. Dantel, farklı kumaş modelleri, boyalar ve daha pek çok parça yardımcınız olacaktır.

İstediğiniz materyalleri kullanarak, ilgilenmediğiniz kavanoz modelleri ile yaşam alanlarınıza harika modeller yaratabilirsiniz.

Ve bir de sunum için örnekler var.İçecekler, tatlılar vb. lezzetleri sunarken kavanozlardan yardım alabilirsiniz.Limonata, süt, sütlü taltlılar bu fikre çok fazla yakışır.


Diğer bir fikir de Kavanozdan saksı  yapımı. Bu da en keyifli tasarımlardan biri.
Yaparken tıpkı mumluk modellerinde olduğu gibi tamamen siz ve hayal gücünüz devrededir ve istediğiniz tasarımı yapabilirsiniz.

Biraz araştırma, biraz hayal gücü, biraz enerji ve ihityacınız olan malzemeler ile harikalar yaratmanız için hiçbir engel yok.

Evinize ve dekorasyona önem veriyor, farklı olmayı seviyor ve dikkat çekici tasarımları yapmak için can atıyorsanız kavanozdan kendin yap projeleri üretmek tam size göre.

Şimdiden kolay gelsin.

Ezgi Konucu Doğan
www.ezgikonucu.com/