Gündem
04.03.2014 - 02:30 | Son Güncelleme: 04.03.2014-2:30

4 çocuğunu ve eşini katletti

Kayseri’de cinnet getiren inşaat işçisi 36 yaşındaki Nuri Duran, eşini ve 3 çocuğunu bıçak ve keserle öldürdükten sonra, 7 yaşındaki oğlunu kucağına alıp 11’inci kattan atladı. Baba oğul da olay yerinde öldü

Sitene Ekle

Demet ÖZTÜRK- Mükremin ÖKSÜZGİL Kayseri DHA

Kayseri’de cinnet getiren inşaat işçisi Nuri Duran (36), eşini ve üç çocuğunu bıçak ve keserle öldürdükten sonra, 7 yaşındaki oğlunu 11. kattan aşağı attı. Ardından kendi de 11. kattan atlayan baba, oğlu ile birlikte olay yerinde can verdi. Daha önce psikolojik tedavi gördüğü öğrenilen ve bir süredir işssiz olduğu için bunalıma girdiği öne sürülen inşaat işçisi Nuri Duran, ailevi sorunlar yüzünden çıkan kavga sırasında cinnet getirdi. Nuri Duran, oturdukları apartmanın ikinci katındaki dairede ve kapının önünde eşi Özlem (30), kızı Rüya (1), oğulları Mert (3) ve Yiğit Taha Duran’ı (5) bıçak ve keserle öldürdü.

Oğlunu 11. kattan attı
Eşi ve üç çocuğunun cesetlerini eve kapatıp kapıyı kilitleyen Nuri Duran, daha sonra ilkokul öğrencisi olan oğlu Kemal’i (7) okuldan alıp apartmana geldi. Apartmanın 11. katına çıkarak, merdiven boşluğundan yangın merdivenine geçen Nuri Duran, burada oğlu Kemal’i aşağıya ittikten sonra kendisini de boşluğa bıraktı. Baba ve oğul, çakıldıkları zeminde yaşamlarını yitirdi.
Komşular, Nuri ve Özlem Duran çiftinin iki gündür tartıştığını, Nuri Duran’ın eşini dövdüğünü fakat Özlem Duran’ın eşinden şikayetçi olmadığını öne sürdü. Ayrıca Özlem Duran’ın daha önce ilaç içerek, intihara teşebbüs ettiği belirlendi.


Etiketler: Kayseri
Bilgi YarışmasıFilmlerde güzel, şuh ve acımasız kadına ne denir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    ©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.