Kayseri

Yerel Haber
06 Ağustos 2015 - 13:06

KAYSERİ ERCİYESSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ ALAADDİN DEMİRÖZÜ:

IHA

PTT 1. Lig ekiplerinden Kayseri Erciyesspor yeni sezon hazırlıklarını aralıksız sürdürürken, Teknik Direktör Alaaddin Demirözü Erciyesspor’a gönül verenlerden destek istedi.
PTT 1. Lig ekiplerinden Kayseri Erciyesspor, yeni sezon hazırlıklarına kulüp tesislerinde Teknik Direktör Alaaddin Demirözü yönetiminde devam ediyor. Antrenman öncesi açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Alaaddin Demirözü, kendilerine güvenenleri mahçup etmemek için çalışacaklarını kaydederek, Kayseri Erciyesspor’a gönül verenlerden destek istedi. Demirözü, ““Çalışmalara başladık. 2-3 gündür takımla beraberiz. Her şeyden önce ben şunu belirtmek istiyorum. 7 sene sonra tekrar bu kulüpte olmaktan dolayı çok mutluyum. Bize güvenen insanlar çağırdılar bizi göreve. Biz de bize güvenen insanları mahcup etmemek için elimizden geleni yapmamız lazım. Burası bizim kulübümüz. Hep beraber sahiplenmemiz lazım. Şuanda vereceğim en önemli mesaj koşulsuz destek istiyoruz taraftarlarımızdan. Destek istiyoruz ki Erciyesspor’un şuanda en çok ihtiyacı olan şey bu. Takımlar küme düşebilir, şampiyon olabilir, herşey olabilir. Futbolda herşey yaşanıyor. Esas olan zor günde, zor zamanda birlikte, beraber olmak. Kayserimizde çok önemli iki kulübümüz var. Birisi Kayserispor. Kendilerine Süper Lig’de başarılar diliyorum. Birisi de Kayseri Erciyesspor. Çok önemli iki tane değer. İki takıma da aynı mesafede desteklerini bekliyoruz. Onun için tekrar burada olmaktan dolayı mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Benim şuanda en büyük sorunum ne diye soracak olursanız zaten Erciyesspor ligi geç açtı. Tabi belli bir çalışma yapılmıştır ama zaman bizim için en önemli şey. Her saatimizi çok dikkatli değerlendirmeye çalışıyoruz” dedi. Sezon hazırlıkları hakkında bilgiler veren Demirözü, “Bir yandan Boluspor maçının hazırlığı sürüyor. Biliyorsunuz gelecek haftanın açılış maçını Boluspor ile oynayacağız. Biryandan gelen oyuncular var. Diğer yandan gitme ihtimali olan oyuncular var. O çalışmaları da biran önce hızlandırıp belli bir şekle bürünmemiz lazım. Boluspor maçına çok iyi hazırlanmamız lazım. Bunun için hafta sonu 2 maç planladık. Lige hazır olmak istiyoruz. Onun dışında iki maç oynanacak ama transfer devam edecek. Burası büyük bir kulüp. Biz burada güzel işler yapacağımıza inanıyoruz. Yeter ki bize olan güven zedelenmesi” şeklinde konuştu.
Transfer çalışmaları hakkında da bilgiler veren Teknik Direktör Alaaddin Demirözü, “Şuanda gelen oyuncu yok gibi görünüyor ama elimizde listelerimiz var. Burada esas sorun zaman. Gelecek oyuncuların kulübe uyum sağlayıp, hazır mı değil mi? durumlarını bilmiyoruz. Onların hazırlanması bu açıdan sorun olacak. Tabi baktığımız zaman zaten geniş bir kadromuz var ama tam istediğimiz düzeyde değil. Oynayacağımız 2 maçın sonunda bazı kararlar ortaya çıkacak. Kulüp olarak onun açıklamasını sayın başkan yapar. Biz buralarda yetiştik. Ben bu kulübün içinde 4 sene kaldım. Benim olduğum yerde hedefe ulaşılır. Allah’a şükür bunu her zaman başardık. Şuan için Kayseri Erciyesspor’un belli bir hedefi vardır diyemeyiz. Onu da zamana bırakıp görmek lazım ama Ziya Eren başkanın ve Kayseri Erciyesspor adının geçtiği yerde her zaman için hedefler büyük olmuştur. Kulübe ve bizlere yakışanı da budur. Zamanla olacaktır diye düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

KayseriYerel Seçim Sonuçları

Kayseri Hava Durumu

-4°CŞİMDİPAZAR
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.