Karabük

Yerel Haber
28 Eylül 2017 - 19:16

Kbü'de 10. Yıl Koşusunda Kıyasıya Mücadele

IHA

Karabük Üniversitesi’nde 10.yıl etkinlikleri kapsamında “10. Yıl Özel Koşusu” düzenlendi.
Erkek ve kız öğrencilerin kampüs girişinden başlayarak, stadyum ve ardından turuncu kantin binası önünde son bulan yarışı büyük heyecana sahne oldu.
İlginin yoğun olduğu “10. Yıl Özel Koşusu” kız ve erkek öğrenciler birlikte olmak üzere iki kategoride düzenlendi. Nizamiye girişinden başlayan yarış stadyuma, oradan da Turuncu Kantin’e kadar olan parkur ile tamamlandı. Öğrencilerin yarışta gösterdiği yüksek performans büyük heyecana sahne oldu.
Kızlar kategorisinde Kübra Ayar 13 dakika 10 saniyelik performansıyla birinci olurken, Umut Çavuşoğlu ise 9 dakika 5 saniye gibi kısa bir sürede parkuru tamamlayarak erkekler kategorisinde birinciliği elde etti.


Koşu sonrası düzenlenen törende, dereceye giren öğrencilerin madalyalarını ve kitap hediye çeki ödüllerini Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat ile Genel Sekreter Prof. Dr. Mücahit Coşkun takdim etti. Törenin ardından koşuya katılan çok sayıda öğrenci ve akademik- idari personelle birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.

KarabükYerel Seçim Sonuçları

Karabük Hava Durumu

24°CŞİMDİCUMA
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.