Sinema
19.06.2017 - 10:07 | Son Güncelleme: 19.06.2017-10:43

Keanu Reeves’li John Wick yeniden dönüyor

Başrolünde Keanu Reeves‘in yer aldığı ve vizyonda olduğu süre boyunca büyük ilgi gören John Wick‘in televizyona taşınacağı kesinlik kazandı. Üstelik bu projede Keanu Reeves de izleyici karşısına çıkabilir.

Sitene Ekle
Fotoğrafı ayrıntılı görmek için mouse’u üzerinde gezdirin.

John Wick’in maceralarının televizyona taşınabileceğine dair ilk haberler şubat ayında gün yüzüne çıkmıştı. Bu dönemde hikayenin günümüzde geçmeyeceği dile getirilmiş fakat konusunun ne olacağı açıklanmamıştı. Serinin yönetmenliğini üstlenen Chad Stahelski son açıklamalarıyla birlikte dizi projesini ciddi olarak ele aldıklarını dile getirdi. Fakat senaryo bu sefer John Wick etrafında şekillenmeyecek. Aksine ilk iki filmde izlediğimiz olaylardan öncesi anlatılacak.

Henüz ismi belli olmayan dizi projesinin olaylara The Continental cephesinden bakacağı düşünülüyor. Yer altının meşhur oteller zincirinin birçok karanlık olaya şahit olduğu, John Wick’in bunlardan sadece biri olduğu dile getiriliyor. Dolayısıyla John Wick’in hikayedeki yeri oldukça az olacak. Dizi projesine yeşil ışık yakılması halinde Keanu Reeves ufak bir sahne ile izleyici karşısına çıkacak ve bu yeni dünyayı tanımamıza vesile olacak. Ardından onun macerası John Wick: Chapter 3 ile devam edecek.

John Wick’in dünyasında geçen bu yeni projede kimlerin rol alacağı veya dizinin ne zaman ekrana geleceği bilinmiyor. Gelişmeler gün yüzüne çıktıkça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.


Hafta Sonu Nereye Gidelim?
    Haftanın Filmleri
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX