09.04.2016 14:25 | Son Güncelleme:

Kehribar 5. yeni bölüm fragmanı yayına girdi! - izle

Atv ekranının sevilen dizilerinden olan Kehribar 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Cuma akşamları ekrana gelen yayınlanan her yeni bölüm ile büyük ilgi gören Kehribar 5. bölüm fragmanında savaş başlıyor. Kehribar 5. bölüm fragmanı ve tüm detayları haberimizde...

Atv ekranının ilgiyle takip edilen dizisi Kehribar 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Kehribar 5. bölüm fragmanında nefes kesen sahneler yaşanıyor. Kehribar yeni bölümü ile 8 Nisan Cuma akşamı saat 20:00'da ATV'de İşte detaylar...

KEHRİBAR 4. SON BÖLÜM ÖZETİ

Orhan canı pahasına da olsa, sevdiğini, Leyla'yı ateşin içinden, ölümün pençesinden çıkarmak için çabalar. Ona pusu kuranları, Leyla'yı ölüm döşeğine yatıranları bulmak için yemin eder. Ölüm, Leyla'nın ve Orhan'ın yanı başında gezmektedir. Musa ve Cemil ise, kurdukları hain pusunun izlerini silmek için çabalarlar. Orhan, döndüğünden beri üst üste gelişen olaylar sonunda polisin de dikkatini çekmiştir.

Organize suçlar bürosundan Başkomiser Yıldırım, hem Orhan'ı hem de Musa'yı ziyaret eder. Mudanya'nın ikiye bölünmesi yetmemiş, şimdi de polis devreye girmiştir. Orhan Yarımcalı'nın kestiği racon, her geçen gün efsaneleşerek büyür. gemlik eşrafından, Yarımcalı'nın yanına yoldaş olarak gelenler olacaktır. Orhan, bir yandan Leyla'nın hayatı için endişe ederken bir yandan da pusuyu atanların peşinden gider, cenaze sayısı gün geçtikçe artmaktadır.

Kehribar dizisi izleyenlerine yeni heyecanlarla gelmeye devam ediyor. Gürkan Uygun, Ayça Varlıer ve Necip Memili’nin başrollerini paylaştıkları ‘Kehribar’ dizisi tüm heyecanıyla devam ediyor. Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği oyuncu kadrosunda Gürkan Uygun (Orhan Yarımcalı), Ayça Varlıer (Leyla Bozoğlu), Necip Memili (Musa Bozoğlu), Özge Özder (Adile Genştald Yarımcalı), Aslıhan Güner (Bahar Bozoğlu), Fırat Altunmeşe (Kemal Bozoğlu), Yağmur Aydan (Meltem Yarımcalı)'nın yer aldığı Kehribar yeni bölümü ile 8 Nisan Cuma akşamı saat 20:00'da ATV'de. İlgiyle izlenen dizide bu hafta neler oldu? İşte Kehribar 4. yeni bölüm fragmanı ve diziyle ilgili son detaylar..

Yapımcı : Süreç Film
Yönetmen : Yıldız Hülya Bilban
Senaryo : Sinan Tuzcu ve Ali Aydın
Oyuncular : Gürkan Uygun (Orhan Yarımcalı), Ayça Varlıer (Leyla Bozoğlu), Necip Memili (Musa Bozoğlu), Özge Özder (Adile Genştald Yarımcalı), Aslıhan Güner (Bahar Bozoğlu), Fırat Altunmeşe (Kemal Bozoğlu), Yağmur Aydan (Meltem Yarımcalı)

KEHRİBAR HAKKINDA

Sessiz kendi halinde yaşayan Orhan Yarımcalı Almanya'dan 20 yıl sonra geri dönüşün, çektiği hasretlik, sevdiklerinden uzak kalmasının nedeni olan kin ve nefret barındıran bir hikayedir Kehribar. Nam'ı diğer Yarımcalı Orhan'ın Türkiye'nin en meşhur kabadayılarından biri olma hikayesidir diğer taraftan. Yarımcalı 20 yıl aşkı Leyla'dan uzak kalmış ve bir gün içinde ki yalnızlıktan geri dönün hikayesi anlatılmaktadır.

Bu habere ifade bırak
  • 1Mutluyum
  • 1Şaşkınım
  • 1Kararsızım
  • 1Kızgınım
  • 1Üzgünüm
Toplam Oy5