Magazin
12.03.2013 - 13:38 | Son Güncelleme: 12.03.2013-13:42

Kenan Işık'ı şaşırttan hayal

Kim Milyoner Olmak İster'e katılan evhanımı yarışmacının yarışmaya katılma nedeni Kenan Işık'ı şaşırrtı, stüdyodan büyük alkış aldı.

Sitene Ekle
Kenan Işık'ı şaşırttan hayal

 

ATV ekranlarında yayınlanan Kenan Işık'ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılan Yurdagül Bakkal adlı yarışmacı hayaliyle Kenan Işık'ı şaşırttı. 
 
Kenan Işık'ın yarışmaya neden katıldığını sorması üzerine Yurdagül Hanım, 'Benim hayallerim maddi imkansızlıklar yüzüden gerçekleşmedi. Okumayınca köy yerde evleniyorsun. Köyde ilk okumaya başlayan kız bendim. Ama olmadı, okuyamadık, okutamadılar. Evlendim. Şimdi oğlum üniversitede okuyor, kızım üniversite sınavına hazırlanıyor. Onların hayallerini tamamlamak için katıldım. Ayrıca köyde kır çiçeklerim var. Çok boş vaktim var. Lise birikimimi ve yarıda bıraktığım üniversite eğitimini değerlendirmek için o kır çiçeklerimin hayallerini gerçekleştirebilmek için, onların hayallerinin peşinden gidebilmeleri için bir destek merkezi açacağım köyde. Ona başladık. Şu an ahşap, sobalı bir evde, sıcacık bir ortamda yeri geliyor sehpaların üzerine, yeri geliyor yerlerde ders yapıyoruz. Kendi yaşayamadıklarımı, yarım bıraktıklarımı onlarla devam ettirmek istiyorum ' şeklinde konuştu.. 
 
Bu hayaliyle stüdyodan büyük alkış alan Yurdagül Bakkal, 60 bin lira ödülle yarışmadan ayrıldı. BEYAZ GAZETE 
 

Sevdiklerinize baharı müjdeleyin.

Bilgi Yarışması1979 yılında bir suikast sonucu öldürülen gazetecimiz hangisidir?
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

Astroloji
Olumlu temalar varBugün ne yapılabilir ? Haftaya güçlü ve kendimize güven duyduğumuz
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.