10.04.2016 11:12 | Son Güncelleme:

Kertenkele 61. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Cumartesi günü ekrana gelen Kertenkele dizisinde heyecan doruktaydı. Heyecanla izlenen Kertenkele dizisi son bölümde neler yaşandı? İzleyiciyi meraklandıran soru ise Kertenkele 61. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusu oldu. İşte son bölüm ve yeni bölüm fragmanı haberi.

Kertenkele, yapımcılığını Yapım Atölyesi'nin üstlendiği, senaryosunu Savaş Korkmaz ve Hakan Kandal'ın yazdığı, yönetmenliğini Hakan Arslan'ın gerçekleştirdiği televizyon dizisidir. Başrollerinde Timur Acar, Sera Tokdemir, Erdinç Gülener, Sinan Çalışkanaoğlu'nun yer aldığı Kertenkele 61. yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Kertenkele 9 Nisan Cumartesi akşamı  Atv'de ekrana geldi.

KERTENKELE SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sokrat'ın tuzağına düşen Kertenkele, Ünsal'a yakalanmış ve tutuklanmıştır. Ancak Kertenkele'nin hapishanede kalmaya hiç niyeti yoktur. Zehra, bıçağı Sokrat'a vereni bularak Kertenkele'yi aklamaya çalışmaktadır, fakat bu hiç de kolay değildir. Öte yandan Zehra, Bahar'ı müştemilatta bir hayalet olduğu yalanıyla korkutup malikâneden kaçırmaya çalışmaktadır. Hicabi, Gizem'i bir erkekle yemekte görünce kendisini bir kıskançlık krizi içinde bulur ve kendisinin bile şaşıracağı şeyler yapar. Gizem'in babası Hicabi ve Gizem arasındaki durumdan haberdar olur ve böyle bir ilişkiye asla izin vermeyeceğini söyler. Kara Kemal, Melis için final maçına çıkacaktır. Ancak işler Kara Kemal'in hiç ummadığı bir şekilde gelişecektir. Akıncı'nın kimliğini öğrenmek isteyen Kertenkele ise Akıncı'nın, Hicabi'nin olduğu gerçeğini öğrenmek üzeredir.

KERTENKELE 61. YENİ BÖLÜM FRAGMANI 

Kertenkele 61. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda olacaktır.

KERTENKELE SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KERTENKELE DİZİSİ HAKKINDA

Zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde İstanbul polisi tarafından bir türlü ele geçirilemeyen profesyonel bir hırsız olan Kertenkele'nin 'Hayatın yalan olsa da aşkın gerçek olsun' dedirten hikayesi… Dizi, yapımcı Yalçın Şen imzasını taşıyor. Yapım Atölyesi tarafından yapılan dizinin senaryosu Hakan Kandal ve Kemal Çelik'e ait. Dizinin uygulayıcı yapımcısı da Erdoğan Sevinç.

Bu habere ifade bırak
  • 1Mutluyum
  • 1Şaşkınım
  • 1Kararsızım
  • 1Kızgınım
  • 1Üzgünüm
Toplam Oy5