Khloe Kardashian ve Tristan Thompson: Aşk, aldatma ve skandalların hikayesi

Khloe Kardashian ve Tristan Thompson daha önce birbirlerini defalarca aldatsa da, bu kez affetmediler. Tristan Thompson bu kez, Kylie Jenner'in en yakın arkadaşı olan manken Jordyn Woods ile aldatınca, çocuğunun annesi Khloe Kardashian tarafından terk edildi. Halbuki daha önce Khloe (bildiğimiz kadarıyla) üç kez aldatılmıştı. Kafanız mı karıştı? O zaman buyurun pembe diziyi aratmayan hikayeye... 

Khloe Kardashian ve Tristan Thompson: Aşk, aldatma ve skandalların hikayesi

Kardashian ekolünü takip edenler için bu ayrılık elbette şok etkisi yaratmadı. Sonuçta yıllar yılı bir dargın bir barışık, ite kaka sürdürülen bir ilişkiydi ve NBA oyuncusu Tristan Thompson, daha önce birçok kez sevgilisini aldatmıştı. Örneğin çocukları True Thompson doğmadan sadece 3 gün önce yine bir aldatma skandalıyla gündemdeydi çift. 
 

Nihayetinde 19 Şubat 2019 Salı günü, bu ilişkinin tamamen bittiği duyuruldu. Sebebi ise, Khloe Kardashian'ın geçen hafta sonu sevgilisini Jordyn Woods ile aldatması. Khloe ve Tristan'ın ilişkisi başından beri tam bir aşk, çocuk ve aldatma skandallarından ibaretti zaten. Gelin olayın en başına dönelim...
 

Eylül 2016: İlk aşk dedikoduları 

Eylül 2016: İlk aşk dedikoduları 

Bu tarihte TMZ adlı ünlü dedikodu sitesi, ikilinin 'birlikte iyi zaman geçirdiklerini' yazdı. Bu haberden birkaç gün sonra bir gece klübünden çıkarken görüldüler. Akabinde bir hafta sonunu San Lucas, Meksika'da romantik bir kaçamak yaparak geçirdiler. Bu güzel tatilin ardından çift ilk kez basının önüne el ele çıktı. 3 Kasım 2016'da Khloe Kardashian, Jimmy Kimmel'ın televizyona şovuna katılarak ilk kez ilişkisi hakkında konuştu: “Onu görmek için Cleveland'a gidip gelmekten hoşlanıyorum."  

12 Aralık 2016: Tristan baba oluyor! (Ama başka bir kadından!)

12 Aralık 2016: Tristan baba oluyor! (Ama başka bir kadından!)

Khloe ve Tristan'ın romantizmi daha yeni yeni ısınırken, NBA oyuncusu ilk defa baba oldu. Eski sevgilisi Jordan Craig, oğlu Prince Oliver Thompson'ı dünyaya getirdi. O zaman çıkan dedikodulara göre, Tristan eski sevgilisinden ayrılmadan Khloe ile çıkmaya başlamıştı. Yani bir süre iki kadını aynı anda idare etmişti. Bir anda kendini 'üvey anne' pozisyonunda bulan Khloe, buna rağmen Tristan'dan ayrılmadı. Aksine, sevgilisiyle çektirdiği bir fotoğrafı Instagram'dan paylaşarak mutluluk pozları verdi.  

1 Ocak 2017: Evlenme beyanları

1 Ocak 2017: Evlenme beyanları

Kardashian ekolünü takip edenler, o yeni yılda, Khloe'nin evleneceği haberini aldılar. Sevgilisiyle çektirdiği bir fotoğrafı paylaşarak, altına şunları yazmıştı: "Yeni yılınız kutlu olsun! Her zaman hak ettiğiniz sevgiyle çevrili olun."

Ardından bir Kanye West konserinde, sevgilisini ailesiyle tanıştırdı. Kim Kardashian küçük kız kardeşinin sevgilisini 'biraz genç' bulduğunu söyledi. Tristan o zaman 24, Khloe ise 31 yaşındaydı...

Nisan ayında bir dergiye röportaj veren Khloe Kardashian, daha önce hiç böylesine bir sevgi hissetmediğini, Tristan ile evlenebileceğini söyledi: "Bir aile kurmak istiyorum. Tristan ile bunun hakkında konuştuk… Kusursuz bir baba olacağını biliyorum. Ben de anne olmak istiyorum. Ama bunun için baskı yapmıyorum. 'Saat geçiyor' gibi değil. Bir gün anne olacağımı ruhumda hissediyorum."

Bundan bir yıl sonra bir başka röportajında hala çok mutlu olduğunu, hatta 'dünyanın en büyük aşkını' yaşadığını söylüyordu. "Üstelik" diyordu, "Bunu hissetmem için yüzük takmama gerek yok. Erkek arkadaşım bana karşı çok korumacı davranıyor. Aşk, onaylama ve güven çok büyük şeyler. Tristan bütün ailemi koruyor, bu şahane bir şey."

20 Aralık 2017: Khloe hamile olduğunu itiraf etti

20 Aralık 2017: Khloe hamile olduğunu itiraf etti

Khloe Kardashian, 20 Aralık 2017 tarihinde ilk çocuğuna hamile olduğunu doğruladı. 1 yıldır birlikte olduğu Tristan Thompson'dan çocuk bekliyordu: "En büyük hayalim gerçekleşti! Bir bebek bekliyoruz! Tanrı'nın başından beri bir planı vardı. Ne yaptığını biliyordu. Sadece O'na güvenmek ve sabırlı olmak zorundaydım. Hala zaman zaman aşkımızın hayat yarattığına inanamıyorum!" diye upuzun bir metin yazan Khloe Kardashian, yazısına şöyle devam etti: "Tristan, beni böyle sevdiğin için teşekkürler! Bana kraliçe gibi davrandığın için teşekkürler! Beni her aşamada güzel hissettirdiğin için teşekkürler! Tristan, hepsinden önemlisi, Beni bir ANNE yaptığın için teşekkürler!!! Bu deneyimi benim düşündüğümden daha da büyülü yaptın! Bu süre zarfında benim için ne kadar harika olduğunu asla unutmayacağım! Beni çok mutlu ettiğin için teşekkür ederim aşkım!"

14 Şubat 2018: 6 aylık hamile

14 Şubat 2018: 6 aylık hamile

Khloe geçen yılki Sevgililer Günü'nde yine sosyal medyayı kalplerle doldurarak aşk mesajları yazdı: "Bir kadın doğru bir şekilde sevildiğinde, daha önce olduğu kadının on katı olur. Teşekkürler aşkım." 4 Mart 2018'de yayınlanan Keeping Up With The Kardashian'ın 14'üncü sezon finalinde ise, Khloe'nin çocuğunun kız olacağı müjdelendi. Müstakbel anneye bu büyük haberi veren Kylie Jenner oldu. Khloe kızı olacağını duyduğunda, "Yalan söylüyorsun! Bir kızım varmış gibi hissetmiyorum. Şok oldum" diye bağırdı. Sonrasında yaptığı açıklamada, bebeğin cinsiyeti ne olursa olsun, kendisi ve Tristan'ın onu büyük bir sevgiyle kucaklayacağını söyledi. 10 Mart 2018'de Hotel Bel-Air'de 'baby shower' partisi düzenlediler. Geleneklere uygun olmamasına rağmen baba Tristan da partiye katıldı. Khloe Kardashian ise doğumdan iki gün öncesine kadar mutluluk ve hamilelik pozları paylaşmayı sürdürdü.

10 Nisan 2018: İlk büyük skandal

10 Nisan 2018: İlk büyük skandal

Tristan Thompson'ın Cleveland'daki evinde yaşanan çeşitli aldatma skandallarının ilki, doğumdan iki gün önce, yani 10 Nisan 20018'de yaşandı. Daily Mail tarafından elde edilen resim ve videolarda, Tristan Thompson New York'taki bir kulüpte başka bir kadını öperken görülüyordu. Aynı gün TMZ, Washington'da bir gece kulübündeyken başka kadınlara dokunan Tristan Thompson'ın ta Ekim 2017'ye ait görüntülerini yayınladı. Bu korkunç haberi Khloe Kardashian'a, küçük kız kardeşi Kylie Jenner iletti. Haber duyulur duyulmaz anne Kris Jenner, Kim Kardashian ve Khloe'nin doktoru, Khloe'nin yanında olmak için özel bir uçağa atlayıp yanına gittiler. 

12 Nisan 2018: Bebek doğar...

12 Nisan 2018: Bebek doğar...

Bütün bu trajediye ve aileler arasındaki yüksek tansiyona rağmen Khloe Kardashian doğum yaparken baba Tristan Thompson yanındaydı. Khloe ise o sırada büyük bir ruhsal çöküntü yaşıyordu. Hayranları sosyal medyadan Khloe'yi soru yağmuruna tutuyor, neden hala Tristan'dan ayrılmadığını açıklamasını istiyorlardı. Baskıya dayanamayan Khloe, Twitter'dan şöyle bir paylaşımda bulundu: "Evimizde neler olup bittiğini ve bir arada yaşamaya devam etmemizi sağlayan şeyi bilmiyorsunuz. Gücümle gurur duyuyorum. Fikirlerinizi saygıyla karşılıyorum."

O yaz Khloe ve Tristan bütün sorunları geride bırakarak, kız kardeş Kendall ve sevgilisi Ben Simmons ile birlikte tatile çıktı. Jakuzide ve sahilde çekilmiş fotoğraflarını Instagram'da paylaştılar.

26 Eylül 2018: İkinci büyük aldatma skandalı

26 Eylül 2018: İkinci büyük aldatma skandalı

Khloe ve minik bebeği o 'günah gecesinde' evdeydi. Baba Tristan ise Los Angeles'taki bir gece kulübünde, 'bir kızın kalçasına dokunurken' görüntülendi. O gece kulüpte bulunanlardan biri, "Tristan ve bir kız gece boyu flört ettiler. Tristan elini kızın kalçasından çekmedi" dedi. Khloe tekrar aldatılıyordu... Yorumlara ve hayranlarına cevap veren bir tweet yazdı: "Kesinlikle ve tamamen şok içindeydim ... Bu iğrenç saçmalıkla uğraşmak zorunda kaldığıma inanamıyorum!"

Khloe, bu skandala rağmen, tahmin edebileceğiniz gibi Tristan'dan yine ayrılmadı: "Tristan'ın bana yaptıklarından bağımsız olarak, onu kızımdan asla ayırmayacağım. Kızım bu yaptıkları yüzünden cezalandırılmamalı. Babasıyla birbirlerini derinden sevmeyi hak ediyorlar" diye yazdı.
 

13 Ocak 2019: Ve son (şimdilik...)

13 Ocak 2019: Ve son (şimdilik...)

İlişkileri bir süre sessiz sedasız devam eden Khloe ve Tristan, son kez 13 Ocak 2018'de birlikte el ele görüntülendiler. 19 Şubat günü ise başka bir skandal patladı: Tristan Sevgililer Günü'nü Los Angeles’taki bir barda başka kadınlarla geçirdi ve Kylie'nin en yakın arkadaşı Jordyn Woods ile birlikte oldu.

Taraflardan açıklama gelmese de, son gelinen nokta bu... Sizce de fazla 'pembe dizi' değil mi?

Bu makaleye ifade bırak