Ankara

Yerel Haber
16 Eylül 2015 - 16:35

KILIÇDAROĞLU, ENES İBRAHİM’İ KABUL ETTİ

IHA

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Makedonya Sosyal Demokrat Blok içindeki Türk Hareket Partisi’nin Milletvekili Enes İbrahim ve Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü’yü makamında kabul etti.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Makedonya Sosyal Demokrat Blok içindeki Türk Hareket Partisi’nin Milletvekili Enes İbrahim ve Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü’yü Genel Merkez’de kabul etti. Ziyarette, Balkanlar’daki son gelişmeler hakkında bilgi veren İbrahim, Makedonya ve diğer Balkan ülkelerinde yaşayan soydaşların sorunlarını CHP Lideri Kılıçdaroğlu’na aktardı.
Kılıçdaroğlu da ziyaretten dolayı Türk Milletvekili İbrahim’e memnuniyetini belirterek, en kısa sürede bölgeyi ziyaret etmek istediğini ifade etti. Kılıçdaroğlu, "Balkanlar’da yaşayan tüm soydaşların, Türkiye ile birlik ve beraberliğini güçlendirecek her türlü politikaya CHP olarak katkı vermeye devam edeceğiz" dedi.

AnkaraYerel Seçim Sonuçları

Ankara Hava Durumu

8°CŞİMDİPERŞEMBE
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.