Kim Kardashian, Drake'in 'KiKi'si olduğunu kabul etmedi

Yaz aylarının en çok konuşulan müzik yıldızı hiç kuşkusuz Drake'ti. Son dönemde yıldızı parlayan Drake, özellikle 'In My Feelings' şarkısıyla bütün dijital müzik platformlarını salladı, dinlenme rekorları kırdı. Daha da önemlisi trend oldu... Şarkı eşliğinde yapılan 'KiKi challenge' videoları tüm sosyal medya mecralarını kuşattı. Ancak olaylar, olaylar. Etrafta çitleyecek çekirdeğiniz varsa sizi yazının devamına alalım...

Kim Kardashian, Drake'in 'KiKi'si olduğunu kabul etmedi

Video trend olunca konunun üzerine gidildi

Video trend olunca konunun üzerine gidildi

KiKi challenge trendi Hülya Avşar'lara kadar uzadı. Düşünün siz gerisini...

Drake'in 'In My Feelings'i çalarken arabayı terk edip dans etmek, daha sonra arabaya binmek derken bu durum en çok Drake'e ve şarkısına yaradı.

'In My Feelings'in 'KiKi' trendini başlatmasından sonra işler enteresanlaşmaya başladı.

"K'yanna Barber" cevabı kesmedi

"K'yanna Barber" cevabı kesmedi

"KiKi derken?" diye soru işaretleri oluştu kafalarda. "Drake'in 'In My Feelings' şarkısında gönderme yaptığı KiKi kim yahu?" dedik.

İlk cevap K'yanna Barber'dı. Drake'in, K'yanna Barber adında bir kadına bu göndermeyi yaptığı konuşuldu, çizildi. Sonra soru işaretleri bir kez daha oluştu.

İlk ve belki de tek açıklama

İlk ve belki de tek açıklama

"Ya bu KiKi şu bizim Kim Kardashian olmasın?"lar konuşulmaya başlandı. ABD'deki dedikodu kanalları, Youtube, Twitter derken ortalık 'ihanet' iddialarıyla çalkalanmaya başladı.

Konu bir anda büyüdü. "Yoksa skandal mı geliyor?" diye birçok kişi nefesini tuttu. Tam da bu esnada Kim Kardashian'dan konuya dair ilk ve belki de tek açıklama geldi.

Kanye West-Drake gerginliği

Kanye West-Drake gerginliği

Kardashian, Instagram'daki bir videonun altına yorum yaptı, "Böyle bir şey asla olmadı. Hikâyenin sonu" diyerek iddiaları yalanladı.

Sular duruldu mu? Hayır. Sonuçta sadece Kim Kardashian, 'In My Feelings'teki 'KiKi' olduğunu reddetti.

Ama bu sefer de Kanye West ile Drake arasındaki gereksiz soğukluğun, gerginliğin üzerinde duruluyor, altı kurcalanıyor...

Skandalın ayak sesleri

Skandalın ayak sesleri

Az buçuk çarşamba-perşembe muhabbetlerini biliyorsak bu konunun böyle kalmayacağı ortada. Kim, Drake ve Kanye, üzgünüz ama heyecanla bekliyoruz...

Bugüne kadar bir skandalın muhakkak önce zemini oluşuyor, ardından da gerçek ortaya çıkıyor. Önceleri masum bir şarkı ve trend bir video olarak karşımıza çıkan şeyin skandalla sonuçlanması...

Sizce de bu konu biraz fazla 'Amerikanvari skandal' izi taşımıyor mu?

 

twitter.com/mayksisman
instagram.com/mayksisman
youtube.com/mayksisman
can.sisman@milliyet.com.tr

Bu makaleye ifade bırak