Kim Kardashian, Kanye West'ten tarz eleştirisi alınca ağlamış

Kim Kardashian'ın ponçik dertleri ve uğruna gözyaşı döktüğü konuyu duyunca insanın bıyık altından sırıtası geliyor. Normalde insanların dertleriyle alay edilmez fakat bu konuda 'derdini seveyim butonu' devreye giriyor.

Kim Kardashian, Kanye West'ten tarz eleştirisi alınca ağlamış

Kanye West tarzını eleştirmiş

Kanye West tarzını eleştirmiş

2012 yılında çıkmaya ilk başladıklarında Kanye, Kim Kardashian'ın giysilerinin hiçbirini beğenmediğini ve tarzını çok kötü bulduğunu ona direkt söylemiş. Şarkılarında da şahit olduğumuz üzere gayet açık sözlü olan Kanye West, bu cesur eleştirisiyle Kim Kardashian'ı ilk etapta biraz üzmüş.
 

"Kanye beni baştan yarat"

"Kanye beni baştan yarat"

Kim Kardashian, eşi Kanye West'in kendisini zamanla baştan yarattığını söylüyor. Ünlü tasarımcılarla çalışan West, eşine binlerce dolar değerinde yeni kıyafetler hediye ederek onun yepyeni bir tarz oluşturmasını sağlamış.

Hayatını moda, realite şov ve magazinden kazanan biri olan Kim Kardashian, tam da aradığı eşi bulmuş diyebiliriz.

"Ağlıyorum kahrımdan, yanıyorum bağrımdan"

"Ağlıyorum kahrımdan, yanıyorum bağrımdan"

Kim Kardashian'ın gözyaşı döktüğü ilk olay ise dolabındaki 250 çift ayakkabısının büyük kısmının Kanye West ve tasarımcıları tarafından beğenilmeyerek atılması olmuş. Ayakkabı dolabının temizlenmesinden sonra 250 ayakkabıdan yalnızca 2 çift kalmış.

Bari 248 çift ayakkabıyı bir yerlere bağışlamış olsalar.

Paris Hilton'un yanında çalışıyordu

Paris Hilton'un yanında çalışıyordu

Şöhrete ulaşmadan önce Paris Hilton için organizatörlük yapan Kim Kardashian, şöhret basamaklarını zıplaya zıplaya çıkmaya başladıktan sonra Lanvin, Givenchy gibi daha önce hiç duymadığı ve sahip olmadığı tasarımcı kıyafetleriyle tanıştığını söylüyor.

Şarkıcılığın yanında tasarımcılık ve modacılık da yapan Kanye West'le tanıştıktan sonra da bir ikoncan, bir moda gurusu oldu.

turcel.orman@milliyet.com.tr
 

Bu makaleye ifade bırak