Kim Kardashian'ın köpeği Rocky estetik ameliyatla özgüven tazeledi

Kardashian ailesinin harika bir aile olduğunu herkes biliyor; estetik harikası. Hatta bu aile estetik ameliyatları o kadar içselleştirmiş ki aileye sonradan dahil olan canlılar bile estetikten kaçamıyor.

Kim Kardashian'ın köpeği Rocky estetik ameliyatla özgüven tazeledi

Güven, özveri, tecrübe...

Güven, özveri, tecrübe...

Kardashian ailesinin önem verdiği hususlar arasında güven, özveri ve tecrübe bulunuyor. Tam da bu sebepten ötürü 8 yıl önce sahiplendikleri köpekleri Rocky'ye estetik ameliyatla protez testis yaptırdılar.

Bu ameliyatın amacıysa, Rocky'nin kısırlaştırıldıktan sonra özgüvenini yitirmemesi. Rocky artık protez testisi sayesinde güvene, sadık bir köpek oluşundan ötürü özveriye, 8 yıldır Kardashian ailesiyle olmasından dolayı da tecrübeye sahip.

Rocky'nin tuzu kuru

Rocky'nin tuzu kuru

Müthiş zengin bir ailenin köpeği olan Rocky, yediği önünde yemediği arkasında olduğu için zaten tuzu kuru bir köpek. Tek problemiyse kısırlıktan ötürü dünyaya yeni kuşak Rocky'ler getirememesi.

Fakat artık Kardashian'ların cipiyle uşağı, Rocky'nin ise ipiyle kuşağı var.
 

Kardashian ailesinin aylaklık dönemi

Kardashian ailesinin aylaklık dönemi

Kardashian ailesi 15 sezondur Keeping up with the Kardashians adlı televizyon şovunu yayınlıyor. Uzun süredir çalışan ve servetlerini tamamen alın terlerine borçlu olan ailenin artık sefa sürme vakti geldi.

Yavaş yavaş aylaklık dönemine giren Kardashian'lar belki ufak bir kuruyemişçi ya da bakkal açar. Aylak bakkal olmamaları için hiçbir sebep yok.

turcel.orman@milliyet.com.tr
 

Bu makaleye ifade bırak