Magazin
01.08.2011 - 10:30 | Son Güncelleme: 01.08.2011-10:31

Kimin eniştesi

Yılmaz'ın araba tutkusu eniştesine de sıçradı. Son günlerde farklı lüks araçlarla görüntülenen Tolga Çevik, Yılmaz'ın papucunu dama attı

Sitene Ekle

Cem Yılmaz'ın kızkardeşi Özge ile mutlu bir evliliği olan Tolga Çevik, kayınbiraderi gibi lüks araçlara merak sardı. "Komedi Dükkanı" programında yakaladığı başarıyla reklamların da yıldızı olan Çevik, önce Mercedes SLS AMG marka otomobiliyle dikkat çekmişti. Ünlü komedyen önceki gün de Mercedes Vito marka lüks minibüsüyle gecelerde boy göstermişti.

CEM'DEKİLERİN AYNISI
Tolga Çevik, bu kez de Cihangir'de son model siyah Porsche'siyle objektiflere takıldı. Cem Yılmaz'ın da Porsche ve Mercedes SLS AMG marka otomobilleri var. Tolga Çevik'in kayınbiraderinde olan otomobillerin aynısından alması "Tolga Çevik, bu gazla giderse Cem'in papucunu
dama atar" yorumlarına sebep oldu.

DÜKKAN PARA BASTI
'Komedi Dükkanı' programından sonra büyük paralar kazanmaya başlayan Tolga Çevik, lüks arabalara yatırım yapıyor.


 

Etiketler: Komedi Dükkanı
Bilgi YarışmasıVerilenlerden hangisi İstanbul'un ilçesi değildir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara

Astroloji
Sabah saatleri daha şanslıBugün ne yapılabilir ? Bugün Ay Boğa burcunda ilerlerken parasal işlerde, maddi kazanç vadeden konularda daha başarılı olabiliriz.
©Copyright 2011 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.