24.06.2015 11:36 | Son Güncelleme:

Kiraz Mevsimi sezon finalinde şok! - İzle

Ekranların romantik komedisi Kiraz Mevsimi son bölüm bölümüyle sezon finali yaptı. Merakla beklenen Kiraz Mevsimi sezon finalinde neler yaşandı? Son bölümde Öykü ve Ayaz'ı düğün heyecanı yaşadı. İşte Kiraz Mevsimi 51. bölüm ve dahası...

Kiraz Mevsimi son bölümüyle sezona araverdi. Ekranların vazgeçilmez dizisi Kiraz Mevsimi 51. bölümde Öykü ve Ayaz'ın düğün heyecanı damga vuruyor.  


KİRAZ MEVSİMİ
SEZON FİNALİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

 
KİRAZ MEVSİMİ 51. BÖLÜM SEZON FİNALİ ÖZETİ

Öykü ve Ayaz evlilik arifesinde hiç tahmin etmedikleri aksiliklerle karşı karşıya kalırlar. Gerek aileler arasında yaşanan gerginlikler, gerek arkadaşları arasında çıkan sorunlar Öykü’yü derinden etkilemeye başlar… Düğün günü beklenmedik olaylara şahit olan Öykü, nikah masasına soru işaretleriyle oturur.

Kiraz Mevsimi 51. bölümünde Öykü ile Ayaz hayatlarının en mutlu günü için hazırlanacak, her kafadan çıkan ses 2'liyi seçim yapmakta zorlayacak. Ancak sadece 1 haftaları var. Öykü'nün hayalinde sahilde bir düğün ve sabaha kadar kumlar üzerinde dans etmek var. Tabii Ayaz'ın da Öykü için romantik planları var.

Kiraz Mevsimi sezon finali bölüm fragmanına Öykü ve Ayaz'ın mutluluk sahneleri yansısa da önceki bölümlerdeki sahneler dolayısıyla final bölümünde çifti yeni bir aksiliğin bekleyip beklemediği merak konusu. Kiraz Mevsimi 51. bölümde Öykü ile Ayaz mutlu, sorunsuz bir düğün yapabilecekler mi?

Bu habere ifade bırak
  • 1Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy1