28.06.2015 09:00 | Son Güncelleme:

Kiraz Mevsimi sezon finali ekrana kilitledi - İzle

FOX'ta bir dizi daha sezon finali yaptı. Yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgiyle takip edilen Kiraz Mevsimi dizisi dün akşam yayınlanan son bölümü ile sezon finali yaptı. Kiraz Mevsimi 51. son bölümü yine nefes kesti. Heyecanın dorukta olduğu Kiraz Mevsimi dizisinin sezon finalinde düğün günü beklenmedik olaylara şahit olan Öykü, nikah masasına soru işaretleriyle oturdu.

Kiraz Mevsimi sezon finaliyle 27 Haziran Cumartesi akşamı saat 20:15'te Fox'ta ekrana geldi. Kiraz Mevsimi final bölümünde Öykü ve Ayaz evlilik arifesinde hiç tahmin etmedikleri aksiliklerle karşı karşıya kalırlar. Gerek aileler arasında yaşanan gerginlikler, gerek arkadaşları arasında çıkan sorunlar Öykü'yü derinden etkiledi. İşte Kiraz Mevsimi sezon finali 51. son bölümünden görüntüler...

KİRAZ MEVSİMİ SON BÖLÜM (SEZON FİNALİ) İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Kiraz Mevsimi 51. Bölüm Özeti

Bölüm Tarihi: 27/06/2015

Öykü ve Ayaz evlilik arifesinde hiç tahmin etmedikleri aksiliklerle karşı karşıya kalırlar. Gerek aileler arasında yaşanan gerginlikler, gerek arkadaşları arasında çıkan sorunlar Öykü’yü derinden etkilemeye başlar… Düğün günü beklenmedik olaylara şahit olan Öykü, nikah masasına soru işaretleriyle oturur.Kiraz Mevsimi dizisinin konusu:

Öykü, tekstil ve moda tasarımı bölümü öğrencisi, akıllı ve güzel bir kızdır. En büyük hayali başarılı bir moda tasarımcısı olmaktır. Bu konuda kendisine örnek aldığı ünlü modacı Önem Dinçer’e çizimlerini ulaştırmak için çok uğraşır. Öykü, en sonunda onun dikkatini çekmeyi başarır. Bu sırada hayatının aşkıyla karşılaşır: Ayaz Dinçer…  Ayaz, Öykü’nün platonik aşık olduğu Mete’nin ortağı, aynı zamanda da idolü Önem Dinçer’in oğludur.Ayaz, yakışıklı çapkın bir mimardır. Aşka inanmayan, bugüne dek hep tek gecelik ilişkiler yaşamış biridir. Öykü’yle hayatları kesişen Ayaz, ilk kez bir kızdan gerçekten etkilenir. Öykü’den daha ilk anda çok hoşlanır. Öykü’nün saf, çocuk halleri Ayaz’ın çok hoşuna gider. Ancak Öykü, Mete’ye aşıktır. Bunu öğrenen Ayaz, üzülerek de olsa ikiliyi bir araya getirmeye çalışır. Öykü ise, Mete’ye olan duygularını saklama peşindedir. Bir yanlış anlaşılma sonucu Öykü ve Ayaz sevgili taklidi yapmak zorunda kalırlar. Ancak ikili, zamanla birbirlerine gerçekten aşık olurlar.

Öykü, çocukluğundan beri hayalini kurduğu moda dünyasında adım adım başarı merdivenlerini çıkarken, aynı zamanda ilk defa Ayaz’la gerçek aşkı tadacaktır.

Yapım:     Süreç Film
Yönetmen:     Eda Teksöz
Proje Tasarımı:     Asena Bülbüloğlu
   
Senaryo:     Fethi Kantarcı
Yapımcı:     Ali Gündoğdu
Görüntü Yönetmeni:     Ümit Gabin
Yapım Koordinatörü:     Yiğit Umurhan

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0