23.12.2014 - 09:17 | Son Güncelleme: 25.12.2014-16:40 A-A+

Kiraz Mevsimi yeni bölümünde sürpriz evlilik!

FOX TV’nin merakla beklenen dizisi Kiraz Mevsimi 25.bölümü fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Öykü ve Ayaz kendini bir anda evlilik hazırlıkları içinde bulurlar. Peki Bu sürpriz evlilik ile Öykü ve Ayaz sonunda kavuşacak mı? Detaylar haberimizde...

Kiraz Mevsimi yeni bölümünde sürpriz evlilik!

Özge Gürel, Dağhan Külegeç, Serkan Çayoğlu ve Nilperi Şahinkaya'nın paylaştığı Kiraz Mevsimi dizisinde bu hafta Öykü ve Ayaz evleniyorlar! Dizideki yakışıklı esas oğlan Ayaz ve güzeller güzeli ama bir o kadar da nazlı esas kızı Öykü evliliğe ilk adımlarını atıyorlar. Bu sürpriz evlilik ile Öykü ve Ayaz sonunda kavuşacak mı?

Öykü’nün Ayaz’a yaptığı ani evlilik teklifi herkes tarafından şaşkınlıkla karşılanır. Öykü ve Ayaz kendini bir anda evlilik hazırlıkları içinde bulurlar. Sibel ve Burcu her şeyin usulüne göre olması için düğün hazırlıklarına dalarken, Emre ve İlker de Ayaz’ın bekarlığa vedası için kolları sıvarlar. Evlilik haberi Önem’i derinden sarsacaktır. Oğlunu kaybetme gerçeğiyle yüzleşen Önem bu işin peşini bırakmaz. Diğer yandan Şeyma evde Bülent’in iyice gözüne girmeyi başarır.

Öykü-Ayaz ilişkisinin karşısında Önem’in en büyük yardımcısı olmaya devam eden Şeyma, bu sefer hiç hesapta olmayan bir şekilde Mete’yi kaybetme riskiyle karşı karşıya kalır. Burcu’nun kendi hayatını kurma mücadelesi devam ederken, Bülent Emre’ye hiç beklemediği bir teklifle gelir. Nikah günü gelip çattığında Öykü ve ailesinin evinde mutluluk zirvededir.


KİRAZ MEVSİMİ 25. BÖLÜM FRAGMANI

HANGİ OYUNCU KİMİ CANLANDIRIYOR?

FOX TV’nin internet sitesinde yer alan bilgiler şöyle:

Öykü Acar: Özge Gürel
22 yaşında tekstil ve moda tasarımı bölümü son sınıf öğrencisi güzel, akıllı bir kızdır. Annesi Meral terzilik yaparak evlatlarının geçimini sağlamaktadır. 15 yaşında Cem adında bir erkek kardeşi vardır. Babası, Öykü daha çocukken onları başka bir kadın için terk etmiş ve bir daha geri dönmemiştir. Yaşadığı bu travmadan sonra Öykü’nün herkese özellikle erkeklere güveni sarsılmış ve bu yaşına kadar hiç flörtü olmamıştır. Lise yıllarında tanışıp samimi olduğu şu zamanlarda üniversite arkadaşı olan Emre’nin aşkından bile bir haberdir. Mete’nin kardeşi olan Burcu en yakın dostudur. Öykü yetenekli, doğal, yardımsever ve dürüst bir genç kızdır. En büyük hayali ileride başarılı bir modacı olmak ve çocukluğundan beri aşık olduğu Mete ile evlenmektir.

Ayaz Dinçer: Serkan Çayoğlu
27 yaşında yakışıklı, atletik bir yapıya sahip başarılı bir mimardır. Yakın arkadaşı Mete ile bir mimarlık ofisi kurmuş ve kısa zamanda büyük başarılara imza atmıştır. 8 yaşlarında babasını bir trafik kazasında kaybeden Ayaz, annesi Ender’in de işine yönelmesi ve onu ilgisiz bırakması sonucu mutsuz ve zor bir çocukluk geçirmiştir. Onu babaannesi büyütmüştür. Özellikle annesinin babasının ölümünden sonra yaşadığı ilişki, annesiyle arasını daha da açar. Ukala gibi gözükse de özünde hassas ve duygusal biridir. Dış görünümüne önem veren, lüks yaşamayı seven, eğlenceli ve sosyal biridir. Günü birlik ilişkiler yaşayan, aşka bağlılığa inanmayan biri olmasına rağmen, Öykü'den ilk görüşte hoşlanır. Öykü bugüne kadar tanıdığı bütün kadınlardan farklıdır…

Mete Uyar: Dağhan Külegeç
27 yaşında yakışıklı, başarılı bir inşaat mühendisidir. Çalışkan ve tuttuğunu koparan biridir. Ayaz’ın tersine ailesine düşkün, evliliğe sıcak bakan ve gelenekçi bir yapıya sahiptir. Orta halli, ufak bir mahallede geçen çocukluk yıllarından sonra, babasına yüklü bir miras kalmış ve birden zengin olmuşlardır. Annesi Hülya ev hanımı, babası Namık emekli bir devlet memurudur. Anne ve babası senenin büyük bölümünü yazlıklarında geçirirken, Mete kız kardeşi Burcu ile aynı evi paylaşmaktadır. Ayaz ile lisede başlayan dostlukları iş ortaklığı ile daha da sağlamlaşmış, dosttan öte kardeş olmuşlardır. Zamanla Öykü‘ye duyacağı aşk onu ilk defa Ayaz ile karşı karşıya getirecektir.

Şeyma Çetin: Nilperi Şahinkaya
25 yaşında uzun boylu, düzgün bir fiziğe sahip, güzel bir genç kızdır. Babasından gizli ufak çaplı işlerde modellik yapmaktadır. Öykü ile aynı mahallede yaşar. En büyük hayali zengin biriyle evlenip daha iyi bir hayat yaşamaktır. Kendi çıkarları için her türlü kötülüğü yapabilecek bir yapıdadır. Özellikle erkeklere karşı olduğundan farklı davranarak, onları namuslu, muhafazakâr ve evlenilecek iyi bir ev kızı olduğuna inandırır.

Burcu Uyar: Nihal Işıksaçan
22 yaşında minyon tipli, sevimli ,güzel bir genç kızdır. Mete’nin kız kardeşi, Öykü’nün hem çocukluk hem de üniversiteden sınıf arkadaşıdır. Öykü’nün ağabeyine olan aşkını bilir ve her fırsatta ona açılmasını ister. Okuldan arkadaşı olan Emre’ye platonik aşıktır. Aşırı duygusal, hassas, yardımsever, iyi niyetli, inatçı ve güvenilir biridir.

Bilgi YarışmasıOscar ile sinemanın en iyileri ödüllerine kavuşurken, en kötü filmlere verilen ödül hangisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.