20.03.2017 10:51 | Son Güncelleme:

Kırlangıç Fırtınası 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Fox TV ekranında yayınlanan yeni dizi Kırlangıç Fırtınası 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Pazartesi akşamları ekrana gelen Kırlangıç Fırtınası dizisinde bu hafta Ülfet, oğlunu bulmak için harekete geçiyor. Fikret'ten yardım isteyen Ülfet istediği yardımı alabildi mi? Kudret ise Ülfet'in gerçeği öğrenene kadar durmayacağını bildiği için işi kökünden halletme konusunda kararlıdır...

Kırlangıç Fırtınası yeni bölümde Fikret ve Kudret aralarındaki büyük sırrı saklamaya çalışsa da konakta gerçekler ortaya çıkmaya başladı. Ülfet gerçekleri öğrenmek için Fikret'den yardım ister. Kırlangıç Fırtınası Pazartesi 20.00'de FOX'taydı.

KIRLANGIÇ FIRTINASI SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KIRLANGIÇ FIRTINASI 3. BÖLÜM ÖZETİ

Fikret ve Kudret sırrı saklamak için ne kadar çaba gösterseler de konakta herkes teker öğrenmektedir. Sultan ve Maksut çocukları için susmayı tercih edecekse de, Zehra’nın susmaya hiç niyeti yoktur. Zehra her ne kadar yıllardır gelini olsa da Fikret’in yapabileceklerinin sınırlarından henüz haberdar değildir. 

Ülfet’in oğlunu bulana kadara asla durmayacağından emin olan Kudret, bu işi kökten çözmeye karar verir. Acaba Ülfet Kudret’in ölüm kapanından kurtulabilecek mi? Şahin’in tehlikeyi atlatmasıyla birlikte Reyhan ve Akın’ın düğününün yapılmasına karar verilir. Ancak bütün aileyi düğün gecesi, dengeleri alt üst edecek kadar büyük bir sürpriz beklemektedir.

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0