Magazin
15.03.2013 - 02:30 | Son Güncelleme: 15.03.2013-3:01

KIRMIZI GALA

Osman Sınav’ın başrollerini Nurgül Yeşilçay, Tayanç Ayaydın ve Ezgi Asaroğlu’nun paylaştığı yeni filmi ‘Aşk Kırmızı’nın galasında kırmızıydı her köşe. Kadınların kırmızı kıyafetlerle katıldığı gecede, aşırı güvenlik önlemleri dikkat çekti

Sitene Ekle

MESUT YILMAZ

* Önceki akşam Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakül-tesi’nde yapılan galada oyuncular sadece film başlamadan poz verdi, filmin sonundaysa soruları kısa yanıtlarla geçiştirdi. Gala sonrası kokteyle de kalmadılar.


* Geceye yönetmen sevgilisi Tolga Karaçelik’le katılan Nurgül Yeşilçay, “Sevişme sahneleri değil ağlama sahneleri çok zordu. Filmin tamamını aşık kadın olarak oynamaya çalıştım” dedi.
* Tayanç Ayaydın’ın yorumuysa şöyle oldu: “Biz Nurgül’le Osman Sınav’ın koreografisiyle iki dansçı olarak dans ettik. Biz öyle algılıyoruz.”
* Film, +13 yaş sınırlamasıyla bugün gösterime giriyor.
 


Forex’i Ücretsiz Öğrenin! 100.000$ Sanal Parayla Kendinizi Deneyin!


Bu sene turizm Türklere yarayacak. Oteller öyle bir indirime ki fiyatlar yarı yarıya düştü!

Etiketler:
Yorum Yazın
Gönder
Bilgi YarışmasıRüştü Saraçoğlu stadı hangi takımın evidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara

Astroloji
Sosyal konular önemliBugün ne yapılabilir ? Bugün Saka burcuna ilerleyen Ay pek çok kişiyi birden ilgilendiren işlere ve gruplarla ilgili konulara dikkat çekiyor.
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.