MagazinRSS
15.03.2013 - 02:30 | Son Güncelleme: 15.03.2013-3:01

KIRMIZI GALA

Osman Sınav’ın başrollerini Nurgül Yeşilçay, Tayanç Ayaydın ve Ezgi Asaroğlu’nun paylaştığı yeni filmi ‘Aşk Kırmızı’nın galasında kırmızıydı her köşe. Kadınların kırmızı kıyafetlerle katıldığı gecede, aşırı güvenlik önlemleri dikkat çekti

Sitene Ekle
KIRMIZI GALA

MESUT YILMAZ

* Önceki akşam Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakül-tesi’nde yapılan galada oyuncular sadece film başlamadan poz verdi, filmin sonundaysa soruları kısa yanıtlarla geçiştirdi. Gala sonrası kokteyle de kalmadılar.


* Geceye yönetmen sevgilisi Tolga Karaçelik’le katılan Nurgül Yeşilçay, “Sevişme sahneleri değil ağlama sahneleri çok zordu. Filmin tamamını aşık kadın olarak oynamaya çalıştım” dedi.
* Tayanç Ayaydın’ın yorumuysa şöyle oldu: “Biz Nurgül’le Osman Sınav’ın koreografisiyle iki dansçı olarak dans ettik. Biz öyle algılıyoruz.”
* Film, +13 yaş sınırlamasıyla bugün gösterime giriyor.
 


En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Etiketler:
Yorum Yazın
Gönder
Bilgi YarışmasıDört yanı su ile çevrili kara parçasına ne denir?
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

Astroloji
Yeniayın etkileriBugün ne yapılabilir ? Bugün Oğlak burcunda gerçekleşen yeniay amaçlara odaklı olmaya ve ciddi konulara işaret ediyor.
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.