Kırşehir

Yerel Haber
09 Kasım 2017 - 15:39

Kırşehir'de İlçelere Yapılacak Halı Sahalar

KIRŞEHİR (AA) - AK Parti Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, Mucur ve Akçakent ilçelerine yapılacak halı sahaların ihalesinin yapıldığını bildirdi.

Arslan, yaptığı yazılı açıklamada, spor alanında yapılan yatırımlara hız kesmeden devam edildiğini, bu kapsamda halı sahaların ihalelerinin yapıldığını, kısa sürede hizmete açılacağını belirtti.

İlçelere yapılacak halı saha projelerinin Spor Toto Teşkilat Başkanlığınca onaylandığını aktaran Arslan, açıklamasında şunları kaydetti:

"Mucur ve Akçakent ilçelerimizde spor alanlarının daha iyi olması, sosyal faaliyetlerin artarak devam etmesi amacıyla hazırladığımız halı saha projelerimiz onaylandı. Onaylanan projelerimizin de ihaleleri yapıldı.

Mucurda yapılacak olan halı sahanın ihalesi 31 Ekim 2017, Akçakent'teki halı saha ve soyunma odasının ihalesi 02 Kasım 2017 tarihinde yapıldı. Spor alanlarımızın en kısa zamanda yapım işine başlanacaktır. Halı saha ve soyunma odası yapım işinin 2018 yılının ilk altı ayında bitirilmesi planlanıyor."

KırşehirYerel Seçim Sonuçları

Kırşehir Hava Durumu

-5°CŞİMDİPERŞEMBE
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.