Kışınızı renklendirecek 6 stil önerisi

Sıkılmadık mı her kış siyahlardan, grilerden artık?! Moda bu kadar ilerlermiş artık sokaklara kadar inmişken nedir bizim bu kara kış sevdamız? Kabul ediyorum siyahın asaletini her yere uyum sağlamasını ee tabii zayıf göstermesini de... Ama yeter karalar bağladığımız hadi biraz renklenelim!

Kışınızı renklendirecek 6 stil önerisi

Tek renk şıklığı

Tek renk şıklığı

1970’lerin modası olan tek renk giyim geri döndü biliyorsunuz ki. Aynı ton hatta bi kaç ton farklılıklarla giyinmek çok trend ve çok havalı tabii ki. Bu şekilde giyimi tercih edeceksek eğer birinci kuralımız cesaret! Bu yoksa hiç denemeyin bile. Çünkü tepeden aşağıya tek renk giyindiğinizde tüm gözler sizin üzeriniz de olacağını biliyor olmalısınız!

Tek renk giyiniyorum diye kıyafetlerinizin kumaşları da aynı olmak zorunda değil. Süet, keten, deri, şifon her türlü kumaşı kullanabilirsiniz. Yeter ki seçtiğiniz parçalar hem tarz hem de renk açısından birbirini tamamlasın.

Ekose'nin zamansızlığı

Ekose'nin zamansızlığı

Ekose! Kaç yıl geçerse geçsin zamanla daha da güzelleşen ve her şeye yakışan o muhteşem desen! Ceketler, kabanlar, etekler, elbiseler… Hepsine mi çok yakışır? Midi ya da mini farketmeden tercih ettiğiniz elbiseleri postallarla kombinlediğiniz de ortaya çıkan eşsiz bir manzara oluyor.

Kadifenin asaleti

Kadifenin asaleti

Kadifeler… Kimi çok dokunmaktan hoşlanmasa da kışın her zaman trendi olmuştur ve olacaktır! Tabii ki doğru kesim ve tercihlerle…Yoksa dikkat vezirken rezil olmaya gerek yok. Bakınız: Zendaya bu işi çok iyi başarmış.

Animal print

Animal print

'Animal print' zamanında hiç beğenmediğim çok yaşlı bulduğum desenlerin zamana meydan okuyarak ‘sen kimsin beni beğenmiyorsun?’ diyerek tokat gibi yüzüme çarptığı trend. Desen kullanımı da çok önemli haraketli oldukları için her zaman daha zayıf bulduğumuz bölgemizde kullanmamız daha doğru olacaktır.

Özellikle yılan derisi desenini elinizi her attığınız üründe görmeniz mümkün. Bakınız: tulum…Tamam tamam biz metrobüse binen metroda aktarma yapan insanlarınız çok abartmaya gerek yok…

Kurtarıcı deriler

Kurtarıcı deriler

Her zaman hayatımızda kurtarıcı bir yere sahiptir deriler… Bi’ deri ceket, bi’ gömlek, bi’ Jean giy nereye gitmek istersen git. Her yere uyum sağlayacak abartı durmayacak efsane kombin.

Her zaman çok sexy ve çok güçlü durduğunu bahsetmeyeceğim… Ve artık skala o kadar geniş ki deri taytlarlar, pantalonlar, gömlekler, elbiseler giyin giyin çıkın o vamp kadını ortaya çıkarın annecim…

En sevdiğimiz pofuduk kabanlar

En sevdiğimiz pofuduk kabanlar

'Suni' kürkler, pofuduk montlar, teddy ceketleri hepimiz çok seviyoruz biliyorum. Giyinince direk ‘yuhum gelir’ moduna giriyoruz… Olmalı o zaman dolabımızda mutlaka…

Çünkü gerçekten inanılmaz kurtarıcılar, sweat giy eşofmanı çek bi’ minnoş mont oh mis. Sonrasında davet mi var giy güzelce elbiseni at omuzlarına senden güzeli yok!

Bu makaleye ifade bırak