17.02.2017 09:47 | Son Güncelleme:

Kısmetse Olur'da Ünal ile Gözde ilişkisi bitti mi?

Kanal D'nin popüler evlilik programı Kısmetse Olur'da heyecanlı olaylar yaşanmaya devam ediyor. Kısmetse Olur'ın yeni bölümünde Ünal ile Gözde çiftinin tartışmaları damga vuruyor, peki ikili ayrılacak mı? Kısmetse Olur'da gerginlikler bitecek mi?

Kısmetse Olur 17 Şubat Cuma günü yayınlanacak olan yeni bölümünde Gözde ve Ünal arasındaki gerginliğin asıl nedeni Gözde'nin ailesi mi iddiası ortalığı karıştırdı! İkili arasındaki sorunlar ne zaman çözülecek?


Kısmetse Olur'un yeni çifti Ünal ve Gözde arasında ilk günden bu yana sular durulmuyor. Gözde ile Sevgililer Günü'nde tanıma yoluna giren Ünal, ona bir kolye hediye etmişti. Ünal'ın Gözde'ye "Sen beni taşıyabilecek bir kadın değilsin" demesinden sonra araları açılan ikili son bölümde de tartışma yaşadı. Gözde'nin Ünal'ı kolay kolay affetmeye niyeti yoktu. Gözde, Ünal'ın damatlar evinde umursamazca oturup, gönlünü almak adına hiç bir şey yapmamasına bozulup, kolyesini çıkarmıştı. Bunun üzerine eve gelip Gözde'den özür dileyen Ünal, reddedilince evi terketmişti.

Kritiklerde annesinin hafta sonu burada olduğunu ve programa gelmek istemediğini belirten Gözde, bir anda akıllara başka soru işaretleri de getirdi. Acaba Gözde'nin ailesi Ünal'ı istemiyor muydu? Yoksa ilişkilerinin yolunda gitmeme sebepleri başka mıydı?

Öte yandan Gökhan, Sibel'i şaşırtacak bir sürpriz yapıyor! Gökhan'ın görünce sevinç çığlıkları atan gelin adayı Sibel, nasıl bir sürprizle karşılaştı?

Kısmetse Olur, yeni bölümü ile 17 Şubat Cuma 12.30'da Kanal D'de!

 

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0