Cumartesi

10.02.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 10.02.2018-1:30

Kitaplık

Sitene Ekle

Gülden Öktem

BANA GÖRE KIYAMET

Ümit Ünal  Everest Yayınları / 19 TL
Sinemacı ve yazar Ümit Ünal yeni romanında kurgusal bir kasabada iki günde yaşananları anlatıyor. Yabancı düşmanlığını, toplumsal linci ve aşk meselesini irdeleyen yazar yaklaşık 17 yıl aradan sonra okurlarının karşısına bir romanla çıkıyor. 

 

ZAMANIN KELİMELERİ 

Tanıl Bora  Birikim Kitaplar / 24.50 TL
Tanıl Bora “Zamanın Kelimeleri”nde yakın tarihin siyasal hayatında döne dolaşa tekrarlanan deyim ve söyleyişlerin, sloganların, kalıp sözlerin izini sürüyor. Bora kitapta, “Kendimce etimolojik izler sürmeye çalışsam da, elinizdeki neticede, amatör bir çalışmadır,” diyor.

HAYAT VE DİĞER HASTALIKLAR 

Alper Hasanoğlu  Doğan Kitap / 39 TL
Alper Hasanoğlu’nun yeni kitabı cinsellikten yalnızlığa, sosyal medyanın hayatımızdaki yeri ve anlamından toplumsal travmalara, günümüz insanının hayatla ve kendisiyle olan ilişkisini ele alan yazılardan mürekkep.

DOLCE VEGAN

Virginia Elena Patrone Çev: Çiğdem Fidan / 32 TL
Virginia Elena Patrone’nin Veganbul isimli bloğunda yayınladığı tariflerden uyarlanan kitapta yer alan yaklaşık 90 tatlı tarife; malzemenin nasıl evde yapıldığı, üretildiği ve tüketicilerin tercihlerinin önemi gibi başlıklar eşlik ediyor. 


 


Etiketler:
Dünya kendi etrafındaki dönüşünü ne kadar zamanda tamamlar?
©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.