Magazin
16.12.2011 - 15:55 | Son Güncelleme: 16.12.2011-15:57

Kıvanç Tatlıtuğ hakkında şok iddia

Sitene Ekle
Kıvanç Tatlıtuğ hakkında şok iddia


Fransız fotomodel şirketi Sas Success'in Başkanı Henry Jean Guy Chevalier, organizatör Erkan Özerman'ın oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'a 3 yıl önce sözleşmeye aykırı davranıp bir dizide oynadığı iddiasıyla İstanbul Asliye Ticaret Mahkemesi'nde açtığı 146 bin liralık tazminat davasında tanıklık yaptı.

2002 Best Model Of The World'te birinci olan Tatlıtuğ'un Paris'teki şirketlerinde çalıştığını anlatan Chevalier, "Özerman, Tatlıtuğ'u Fransa'ya getirdi. Tatlıtuğ askere gitmemek için acele kontrat istiyordu. Özerman da Fransa'da kalabilmesi için onu üniversiteye yazdırmak istedi. Ancak lise diploması olmadığı ortaya çıktı. 9 bin euro (21 bin 600 lira) avansı borç takarak Türkiye'ye döndü" dedi.

Chevalier, ABD ve Avrupa'da çalışma izni aldıklarını belirttiği Tatlıtuğ'u "İhtiyaçları için verdiğimiz paraların karşılığını ödemedi" diyerek suçladı.

Mahkeme, sözleşmenin yorumlanması için dosyayı bilirkişiye gönderme kararı aldı. (SABAH)


 


En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Etiketler: ABD
Yorum Yazın
Gönder
Bilgi Yarışmasıİçki sunulan ve içilen mekana ne ad verilir?
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

Astroloji
Yavaş ama kararlıyızBugün ne yapılabilir ? Bugünlerde istikrar sağlamak ve süregelen işlere iyi bir temel atmak için daha bilinçli davranabiiriz.
©Copyright 2011 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.