TeknolojiRSS
26.03.2014 - 10:25 | Son Güncelleme: 26.03.2014-22:37

Kızılelma 11.bölüm izle (TRT 1 Kızılelma son bölüm izle)

TRT'nin aksiyon dolu dizisi Kızılelma bu akşam yeni bölümüyle ekrana geliyor. Kızıelma 11.bölüm yine izleyicisine aksiyon dolu dakikalar yaşatacak. Kızılelma son bölümününü Milliyet.com.tr'den donmadan izleyebileceksiniz. Kızıelma son bölüm tek parça olarak Milliyet.com.tr'de

Sitene Ekle
Kızılelma 11.bölüm izle (TRT 1 Kızılelma son bölüm izle)

TRT'nin aksiyon dolu dizisi Kızılelma bu akşam yeni bölümüyle ekrana geliyor. Kızıelma 11.bölüm yine izleyicisine aksiyon dolu dakikalar yaşatacak.  Kızılelma son bölümününü Milliyet.com.tr'den donmadan  izleyebileceksiniz. Kızıelma son bölüm tek  parça olarak Milliyet.com.tr'de

 

KIZIELMA 11.BÖLÜM  İZLE

TRT 1 ekranlarının aksiyon dolu dizisi Kızıl Elma yeni bölümünde şok gelişmeler yaşanacak. Kızıl Elma 11. bölümde aksiyonun dozu hiç düşmeyecek. Türk ajan dizisi olan Kızıl Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kızıl Elma 11. bölümde Milli İstihbarat radikal kararlar alıyor. Bu kararları uygulamaya başlıyor. Kızıl Elma 11. bölüm fragmanını aşağıda paylaştık. Kızıl Elma yeni bölüm fragmanından ve Kızıl Elma 11. bölüm özetinden Kızıl Elma yeni bölüm hakkında ipuçları elde edebilirsiniz. Yapımcılığını ve yönetmenliğini Osman Sınav'ın yaptığı Kızıl Elma yeni bölümü ile 26 Mart Çarşamba izleyici karşısına çıkacak.

Kızıl Elma yeni bölümde birbirinden şok gelişmeler yaşancak. Kızıl Elma 11. bölüm fragmanı ve Kızıl Elma yeni bölüm özeti haberimizde yer almaktadır.

Kızıl Elma 11. Bölüm Fragmanı:Kızıl Elma Son Bölüm Özeti:

Kızıl Elma son bölümde T.C. Mogadişu Büyükelçiliği’ni korumak üzere yola çıkan, Murad Altay’ın başında olduğu altı kişilik özel ekip cehennemin ortasında kalıyor! Kızıl Elma son bölümde İstanbul biriminden, Murad Altay’ın başında olduğu altı kişilik özel bir ekip, Somali’deki T.C. Mogadişu Büyükelçiliği’ni korumak üzere Kızıl Elma 10. bölümde yola çıkarlar. Karşılarında Türkiye Cumhuriyeti’ni Somali’den çıkarmaya kararlı, acımasız, büyük ve güçlü bir terörist grup vardır. Cehennemin ortasında kalan Murad Altay ve arkadaşları için şimdi yapılacak tek şey, Somali’deki bir avuç vatan toprağını ve dalgalanan Türk Bayrağını Kızıl Elma 10. bölümde canları pahasına savunmaktır. Diğer taraftan, İstanbul biriminde gergin bekleyiş devam ederken; Meryem Kadıoğlu’na Yusuf Emre’den gelen bir mektup, Meryem’in kafasındaki Murad’la ilgili bütün soruların Kızıl Elma son bölümde cevabı olur.

Kızılelma tek parça izle, Kızılelma son bölüm izle, fenomen dizi Kızılelma yeni bölümü ile tıkla izle.  TRT 1'in yeni dizisi Kızılelma 10. Bölümüyle ekranlara geldi. Kızılelma 10. Bölüm fragmanı izle. Kızılelma 10. Bölüm fragmanı sitemizdeki yerini almıştır. Kızılelma eski bölümlerinide haberimizde verilen link üzerinden izleyebilirsiniz. Kızılelma 10. Bölüm ve dahası milliyet.com.tr'de Kızılelma 10. Bölüm izle (Kızılelma yeni bölüm izle)

Kızılelma  10. Bölüm izle. Kızılelma  10. Bölüm full izle. Kızılelma  10. Bölüm seyret. Kızılelma son bölüm izle tıkla dizi izle... Kızılelma  10. Bölüm izle, Kızılelma tek parça izle, Kızılelma son bölüm izle, fenomen dizi Kızılelma yeni bölümü ile tıkla dizi izle TRT 1 dizi izle...

TRT 1'in Türk ajan dizisi Kızıl Elma 10. bölümü fragmanı yayınlandı. 19 Mart Çarşamba günü izleyenlerin karşına çıkacak Kızıl Elma, yeni bölümü çok ses getirecek. İzleyenleri koltuklarına kitleyecek Kızıl Elma 10. bölümde Murad başında olduğu altı kişilik ekiple cehennemin ortasında kalacak. Diğer yandan ise Yusuf Emre'den gelecek mektup Meryem'in kafasındaki tüm soruların cevabı olacak niteliktedir. Kızıl Elma yeni bölüm fragmanını sizler için aşağıda paylaştık. Buna ek olarak Kızıl Elma 10. bölüm özeti de aşağıda yer almaktadır. Eğer Kızıl Elma yeni bölüm hakkında bilgi edinmek isterseniz paylaşmış olduğumuz Kızıl Elma 10. bölüm fragmanı ve özetinden yararlanarak ipuçları elde edebilirsiniz.

KIZILELMA 10.BÖLÜM TIKLA İZLE

Kızılelma 10. Bölüm Özeti

“KIZILELMA”da heyecan hız kesmiyor! Murad ve Zeynep, başbakana yapılacak suikasti engellemek için zamana karşı yarışırken; Elsa hedefine kitlenmiş, parmağını tetiğe basmak üzeredir. Murad, bu oyunu çözmek için çok hızlı bir plan yaparak kendi canını tehlikeye atar. Diğer taraftan McNamara, Türkiye'den kaçmak için son hazırlıklarını yapar ve havaalanına gitmek üzere yola çıkar ama yolda onu bekleyen bir sürpriz vardır. Bu sürpriz, McNamara'nın bütün planını altüst eder...Kızıelma 9.bölümü

TRT 1'de yayınlanan Kızıelma 9.bölümü yine izleyiciyi ekran başına kilitledi.Her çarşamba ekranlara gelen Kızılelma'nın 9.bölümü tek parça olarak milliyet.com.tr'den izleyebilirsiniz. Kızılelma 9.Bölüm izle (Kızılelma son bölüm izle)

MURAD CANINI TEHLİKEYE ATIYOR! “KIZILELMA”da heyecan hız kesmiyor!

Murad ve Zeynep, başbakana yapılacak suikasti engellemek için zamana karşı yarışırken; Elsa hedefine kitlenmiş, parmağını tetiğe basmak üzeredir. Murad, bu oyunu çözmek için çok hızlı bir plan yaparak kendi canını tehlikeye atar. Diğer taraftan McNamara, Türkiye’den kaçmak için son hazırlıklarını yapar ve havaalanına gitmek üzere yola çıkar ama yolda onu bekleyen bir sürpriz vardır. Bu sürpriz, McNamara’nın bütün planını altüst eder...

KIZILELMA 9.BÖLÜM İZLE

Türkiye’nin kendi hikayesini, ilk kez bir “Türk ajan dizisi”yle ekranlara taşıyan “KIZILELMA”; izleyiciyi ekran başına kilitleyecek yeni bölümü ekranlara geldi.

KIZILELMA 8.BÖLÜM İZLE 

“KIZILELMA”DA MURAD’A GİZLİ GÖREV! Uluslararası terör odağının Türkiye’deki temsilcilerinin asıl hedefinin başbakan olduğunu iddia eden Murad; İstanbul’daki birimin bilgisi dışında olan bu gizli görevde tek başına! Türk İstihbaratı’nın anlatılmayan hikayesi “KIZILELMA”; Wilma Elles’in konuk oyuncu olarak rol aldığı yeni bölümüyle 5 Mart Çarşamba akşamı saat 19:55’te TRT1’de yayınlandı.

KIZILELMA ÜLKÜSÜ NEDİR ?

Kızıl Elma, Türkler tarafından değişik şekillerde tasvir edilmiş olup bazen bir belde, bazen bir taht, bazen de dünya hakimiyetini temsil eden som altından yapılma kızıl renkli bir küre olmuştur. Bazen fethedilmesi gereken illeri ifade eder, çoğu kez ise bütün Türklerin, tek bayrak altında toplandığı devletin simgesidir.

 
Bu altın top bazen zaferin işareti, bazen hakimiyetin sembolü, bazen de fethedilmek üzere hedef seçilen yerin sembolü olarak ifade edilmiştir. Çok eski bir Türk inanç ve töresi olan Kızıl Elma, Türkistan'dan Hazar Denizi'nin doğusundan gelen Oğuzların, Hazar kağanının ipek çadırının üzerinde hakimiyetinin ifadesi olarak bulunan altın topu yani Kızıl Elma'yı ele geçirmeyi ülkü edinmişlerdir.Uluslararası terör odağının Türkiye’deki temsilcilerinin asıl hedefinin başbakan olduğunu iddia eden Murad, müsteşar yardımcısı Cahit Atakan’a bu olayın çözülmesinde verilecek her göreve hazır olduğunu söyler. İstanbul’daki birimin bilgisi dışında olan bu gizli görevde Murad, tek başınadır. Çıktığı bu zorlu yolda yapılacak tek şey McNamara’nın yanında yer almaktır. Ama Murad’ın, McNamara’yı ikna etmek için seçtiği yöntem onu büyük bir seçim yapmaya zorlar. Diğer taraftan Türkiye’ye gelen gizemli bir yabancı yeni bir tehlikenin sinyallerini verir. Bu yabancı; özel eğitilmiş, kıyıcı ve acımasız bir teröristtir. Türkiye’nin kendi hikayesini, ilk kez bir “Türk ajan dizisi”yle ekranlara taşıyan “KIZILELMA”; izleyiciyi ekran başına kilitleyecek yeni bölümüyle 5 Mart 2014, Çarşamba akşamı saat 19:55’te TRT 1’de yayınlandı.
 

Uluslararası terör odağının Türkiye’deki temsilcilerinin asıl hedefinin başbakan olduğunu iddia eden Murad, müsteşar yardımcısı Cahit Atakan’a bu olayın çözülmesinde verilecek her göreve hazır olduğunu söyler. İstanbul’daki birimin bilgisi dışında olan bu gizli görevde Murad, tek başınadır. Çıktığı bu zorlu yolda yapılacak tek şey McNamara’nın yanında yer almaktır. Ama Murad’ın, McNamara’yı ikna etmek için seçtiği yöntem onu büyük bir seçim yapmaya zorlar. Diğer taraftan Türkiye’ye gelen gizemli bir yabancı yeni bir tehlikenin sinyallerini verir. Bu yabancı; özel eğitilmiş, kıyıcı ve acımasız bir teröristtir. Türkiye’nin kendi hikayesini, ilk kez bir “Türk ajan dizisi”yle ekranlara taşıyan “KIZILELMA”; izleyiciyi ekran başına kilitleyecek yeni bölümüyle 5 Mart 2014, Çarşamba akşamı saat 19:55’te TRT 1’de!

 

KIZIL ELMA 8.BÖLÜMÜ  İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Trt1 ekranlarının sevilen dizisi Kızılelma 8. bölümde neler yaşanacak? Kızılelma yeni bölüm özeti sitemizde yerini almıştır. Kızılelma 8. bölüm merakla beklenmektedir. Kızılelma 8. bölüm 5 Mart Çarşamba ...

Trt1 ekranlarının sevilen dizisi Kızılelma 8. bölümde neler yaşanacak? Kızılelma yeni bölüm özeti sitemizde yerini almıştır. Kızılelma 8. bölüm merakla beklenmektedir. Kızılelma 8. bölüm 5 Mart Çarşamba Trt1 ekranlarında. Kızılelma yeni bölümde hedef başbakan, Kızılelma 8. bölüm fragmanına sitemizden ulaşabilirsiniz...

Kızılelma 7. bölümde, Murad Altay, Şeker’i kurtarmak için Velid’le son pazarlığını yapar, ama Velid çok kararlıdır. Diğer taraftan, McNamara’nın planladığı kıyamet gününün asıl hedefinin ne olduğunu anlayan Murad, geri dönülmez bir yola girer. Meryem ise, Murad için hayati bir kararın altına imza atar. Bu karar, birimde büyük huzursuzluk yaratır.


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX