TeknolojiRSS
26.02.2014 - 09:27 | Son Güncelleme: 27.02.2014-9:02

Kızılelma 7. Bölüm İzle (Kızılelma Yeni Bölüm İzle)

TRT'nin son dönemde en çok konululan dizisi Kızılelma 7.bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Kızılelma 7.bölümünü kaçırdıysanız veya tekrardan izlemek istiyorsanız haberimizdeki linkten izleyebilirsiniz. Kızılelma 7. Bölüm ve daha fazlası milliyet.com.tr'de

Sitene Ekle
Kızılelma 7. Bölüm İzle (Kızılelma Yeni Bölüm İzle)

TRT'nin son dönemde en çok konululan dizisi Kızılelma 7.bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Kızılelma 7.bölümünü kaçırdıysanız veya tekrardan izlemek istiyorsanız haberimizdeki linkten izleyebilirsiniz. Kızılelma 7. Bölüm ve daha fazlası milliyet.com.tr'de

TRT'nin sevilen dizisi Kızılelma yeni bölümü, aksiyon dolu sahneleriyle yine ekran başına kilitledi.Kızılelma dizisi yeni bölümüyle yine büyük heyecana sahne oldu

TRT’de yayınlanan Kızılelma dizisinin dün yayınlanan bölümünde MİT görevlisi Murat, MİT Müsteşarı’yla buluşmasında, “Türkiye'ye sızmış paralel örgütten bahsediyor” ve hedeflerinin Başbakan olduğunu söylüyor.

KIZILELMA 7.BÖLÜM TEK PARÇA 

İŞTE O SAHNE
 


 
Ve ilk kez bir dizide Başbakan'ın ismi kullanılıyor: Hedef, Recep Tayyip Erdoğan! Bu diyaloğun ardından da AKP’nin 30 Mart yerel seçimleri için yaptırdığı seçim şarkısının orijinali olan Dombra çalmaya başlıyor.
Kızılelma 7. bölümde, Murad Altay, Şeker’i kurtarmak için Velid’le son pazarlığını yapar, ama Velid çok kararlıdır. Diğer taraftan, McNamara’nın planladığı kıyamet gününün asıl hedefinin ne olduğunu anlayan Murad, geri dönülmez bir yola girer. Meryem ise, Murad için hayati bir kararın altına imza atar. Bu karar, birimde büyük huzursuzluk yaratır.

Kızılelma 7. bölümde, Zeynep ve Hasan’ın ısrarlarına rağmen Meryem, kararından dönmez. Diğer taraftan McNamara’nın planladığı kıyamet gününün asıl hedefinin ne olduğunu anlayan Murad geri dönülmez bir yola girer. Türkiye’nin kendi hikayesini, ilk kez bir “Türk ajan dizisi”yle ekranlara taşıyan “KIZILELMA”; izleyiciyi ekran başına kilitleyecek yeni bölümüyle bu akşam saat 19:55’te TRT 1’de

Kızılelma yeni bölümde, Teşkilatın İstanbul birimi, Mcnamara’nın Türkiye’deki diğer faaliyetlerini araştırmak için teknik takip başlatır. Bu takiple Mcnamara ve temsil ettiği uluslararası gücün, Türkiye üzerinde çok tehlikeli bir hedefe doğru ilerlediği ortaya çıkar.

KIZIL ELMA 6. BÖLÜM İZLE

Kızılelma dizisi yeni bölüm, heyecan hız kesmeden devam ediyor.Kızılelma 6. bölüm izleyiciyle buluştu. Kızılelma 6. bölümü izlemek için haberimizdeki linkten ulaşabilirsiniz. Kızılelma 6. bölüm ve dahası Milliyet.com.tr'de

TRT'nin sevilen dizisi Kızılelma yeni bölümü izleyiciyle buluştu. Aksiyon dolu sahneleriyle ekran başına kilitleyen dizi, bu hafta da büyük heyecana sahne oldu. Kızılelma 6. bölüm izleyiciyle buluştu. Kızılelma dizisi yeni bölüm, heyecan hız kesmeden devam etti. Kızılelma 6. bölümü izlemek için aşağıdaki linki tıklayınız..

Kızılelma dizisinin 6. bölümde, istihbarat teşkilatına kurulan tuzağı bertaraf etmek için harekete geçen Murad Hasan ve Zeynep öldürüldüğü söylenen El Maruf’u sağ olarak Beyrut’tan alıp Türkiye’ye gelirken yolda büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalırlar. Zaman hızla ilerlerken Hasan, Velid’in rehin aldığı çocuklarını kurtarmak için ne yapacağını düşünmeye çalışır, köşeye sıkışmıştır. Ama hiç beklemedikleri bir müdahale olur ve yolda onları bekleyen diğer tehlikeye karşı amansız bir takip başlar.

KIZILELMA 6. BÖLÜM İZLE

Kızılelma yeni bölümde, Teşkilatın İstanbul birimi, Mcnamara’nın Türkiye’deki diğer faaliyetlerini araştırmak için teknik takip başlatır. Bu takiple Mcnamara ve temsil ettiği uluslararası gücün, Türkiye üzerinde çok tehlikeli bir hedefe doğru ilerlediği ortaya çıkar.

KIZILELMA 5. BÖLÜM ÖZETİ
Kızılelma 5. bölüm izleyiciyle buluştu. TRT'nin sevilen dizisi Kızılelma yine ekran başına kilitledi. Kızılelma dizisinin yeni bölümünde, istihbarat teşkilatına kurulan tuzağı bertaraf etmek için harekete geçen Murad Hasan ve Zeynep öldürüldüğü söylenen El Maruf’u sağ olarak Beyrut’tan alıp Türkiye’ye gelirken yolda büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalırlar.

Kızılelma 5. bölümde, zaman hızla ilerlerken Hasan, Velid’in rehin aldığı çocuklarını kurtarmak için ne yapacağını düşünmeye çalışır, köşeye sıkışmıştır. Ama hiç beklemedikleri bir müdahale olur ve yolda onları bekleyen diğer tehlikeye karşı amansız bir takip başlar.

Kızılelma 5. bölümde, Teşkilatın İstanbul birimi, Mcnamara’nın Türkiye’deki diğer faaliyetlerini araştırmak için teknik takip başlatır. Bu takiple Mcnamara ve temsil ettiği uluslararası gücün, Türkiye üzerinde çok tehlikeli bir hedefe doğru ilerlediği ortaya çıkar.

KIZILELMA 4. BÖLÜM ÖZETİ
Kızılelma yeni bölümde, Meryem’in hamlesiyle Zeynep’e ulaşan Murad, onu sağ kurtarmak için son kozunu oynar. Diğer taraftan Velid ve Uzi, attıkları her adımda karşılarında Türk istihbaratını bulur ve bu durum onların bütün planlarını suya düşürür; ancak devreye uluslararası bir gücün girmesiyle Milli İstihbarat Teşkilatı’na büyük bir tuzak kurulur.

Kızılelma 4. bölümde, Bu tuzakta, Irak’taki iç savaşı körükleyecek uluslararası bir cinayette oklar, teşkilatı göstermektedir. Teşkilatın İstanbul biriminde bu tuzağın şifrelerini çözmek için ekip geceli gündüzlü çalışırken, Zeynep’in sürpriz tanıklığı Meryem’i önemli bir karar almaya zorlar. Bu kararda Murad’ın gözü karalığı, zekası ve sorunları çözmekteki pratikliği etkili olur. Şimdi Murad, Hasan ve Zeynep’i çok önemli ve tehlikeli bir görev beklemektedir...

KIZILELMA 3. BÖLÜM ÖZETİ
Kızılelma 3. bölümde, Türkiye’de nefret operasyonları yaparak halkı germek ve güvensizlik oluşturmak için harekete geçen Velid ve onun bağlı olduğu uluslararası odaklar, eşzamanlı olarak düzenlenen suikast ve polis servisine yaptıkları saldırının ardından okul bombalama eylemiyle bu hedefine ulaşmayı amaçlamıştır. Murad ve Hasan’ın zamanında müdahalesiyle okul bombalama eylemi büyük kayıplar verilmeden atlatılır.

Eylemin tek kaybı olan küçük kız çocuğu Murad’ın kollarında can verdiğinde, bu eylem Velid ve Uzi için sonun başlangıcı olur.

Kızılelma 3. bölümde, Murad artık pimi çekilmiş bir bombadır ve hiçbir engel, bu adamları yakalamak için onu durdurmaya yetmeyecektir. Diğer taraftan, Meryem Hanım ve teşkilat, saldırıların kaynağına ulaşmak için yeni planı devreye sokar. Bu plan herkes için sürpriz olacaktır.

Kızılelma yeni bölümdü, Zeynep ise ülkesine dönmek için hazırlıklar yaparken büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalır. Murad, hem Velidlere ulaşmak, hem de Zeynep’i kurtarmak için son kozunu oynar.

KIZILELMA 2. BÖLÜMDE NE YAŞANDI
Kızılelma yeni bölümde, Murad Altay, Hasan Kırımlı ve Zeynep Gevher, düştükleri ölüm kapanından çıkmaya çalışır. Teşkilat, bu yeni tehlikenin şifrelerini çözmeye uğraşırken, İstanbul’da ardı ardına saldırılar ve terörist eylemler başlar.

Kızılelma 2. bölümde, Zeynep’in sahip olduğu bilgi ise bunların daha başlangıç olduğu ve hedefin çok daha büyük olduğu doğrultusundadır. Murad ve Hasan’ın yapılacak bu eylemi önlemek için çok az vakti kalmıştır. Ve şimdi Teşkilat, bir kez daha zamana karşı yarışacak, büyük sınavlarından birini daha verecektir.

?KIZILELMA DİZİSİNİN KONUSU
Türkiye'nin MİT'i konu alan ilk dizisi, hikayesi istihbarat savaşları etrafında şekillenen Osman Sınav imzalı “Kızılelma” dizisinde, Furkan Palalı, Pelin Akil, Zeynep Eronat, Erdal Cindoruk ve Miraç Eronat başrolleri paylaşıyor.

Kızılelma dizisinde, Murad Altay, Türkiye Cumhuriyeti ve Türk milletine hizmet etmeye, çıkarlarını savunmaya ve her türlü saldırıya karşı korumaya and içmiş genç bir MİT mensubudur. Tam da Murad Altay’ın Türk bayrağı, silah ve Kur’an üzerine yemin ettiği sıralarda uluslararası karanlık bir odak, hedefinde Türkiye olan tüyler ürpertici bir komploya start verir. Şimdi hem Murad, hem de Türkiye, daha önce görülmemiş bir saldırının karşısındadır..

Kızılelma dizisinde, artık kaybedilecek çok şey vardır ama kazanmak, sadece bir avuç vatanseverin ölüme karşı yürümesiyle mümkündür. Kızılelma dizisinde, Türkiye, ya korkunç bir kaosun içine yuvarlanacak ya da bu kavgadan bir kez daha başarıyla çıkarak kendi millî amacına, kendi KIZILELMA’sına ulaşacaktır. Artık silahlar, onlara sahip olması gerekenlerin elinde!


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
MİLLİYET.TV
Atatürk'ün manevi kızının adı nedir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX