TeknolojiRSS
30.01.2014 - 11:05 | Son Güncelleme: 30.01.2014-11:36

Kızılelma izle-Kızılelma son bölüm izle (Kızılelma 3.bölüm)

Osman Sınav'ın reyting rekorları kıran dizisi Kızılelma son bölümü ile nefesleri kesti. Kızılelma 3.bölümü dün TRT ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Kızılelma dizisi ve daha fazlası milliyet.com.tr'de. Kızılelma izle-Kızılelma son bölüm izle (Kızılelma 3.bölüm)

Sitene Ekle
Kızılelma izle-Kızılelma son bölüm izle (Kızılelma 3.bölüm)
Osman Sınav'ın reyting rekorları kıran dizisi Kızılelma son bölümü ile nefesleri kesti. Kızılelma 3.bölümü dün TRT ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Kızılelma dizisi ve daha fazlası milliyet.com.tr'de. Kızılelma izle-Kızılelma son bölüm izle (Kızılelma 3.bölüm)

Kızıl elma dizisinde Türkiye’de nefret operasyonları yaparak halkı germek ve güvensizlik oluşturmak için harekete geçen Velid ve onun bağlı olduğu uluslararası odaklar, eşzamanlı olarak düzenlenen suikast ve polis servisine yaptıkları saldırının ardından okul bombalama eylemiyle bu hedefine ulaşmayı amaçlamıştır. Murad ve Hasan’ın zamanında müdahalesiyle okul bombalama eylemi büyük kayıplar verilmeden atlatılır. Kızıl elma dizisinde eylemin tek kaybı olan küçük kız çocuğu Murad’ın kollarında can verdiğinde, bu eylem Velid ve Uzi için sonun başlangıcı olur. Murad artık pimi çekilmiş bir bombadır ve hiçbir engel, bu adamları yakalamak için onu durdurmaya yetmeyecektir.

 
Kızıl elma dizisinde diğer taraftan, Meryem Hanım ve teşkilat, saldırıların kaynağına ulaşmak için yeni planı devreye sokar. Kızılelma dizisinde bu plan herkes için sürpriz olacaktır. Zeynep ise ülkesine dönmek için hazırlıklar yaparken büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalır. Murad, hem Velidlere ulaşmak, hem de Zeynep’i kurtarmak için son kozunu oynar.


Kızılelma'nın 3.bölümünü izlemek için tıklayınız
 
 
KIZILELMA 2. BÖLÜMDE NE YAŞANDI
Kızılelma yeni bölümde, Murad Altay, Hasan Kırımlı ve Zeynep Gevher, düştükleri ölüm kapanından çıkmaya çalışır. Teşkilat, bu yeni tehlikenin şifrelerini çözmeye uğraşırken, İstanbul’da ardı ardına saldırılar ve terörist eylemler başlar.
Kızılelma 2. bölümde, Zeynep’in sahip olduğu bilgi ise bunların daha başlangıç olduğu ve hedefin çok daha büyük olduğu doğrultusundadır. Murad ve Hasan’ın yapılacak bu eylemi önlemek için çok az vakti kalmıştır. Ve şimdi Teşkilat, bir kez daha zamana karşı yarışacak, büyük sınavlarından birini daha verecektir.

 
 
KIZILELMA DİZİSİNİN KONUSU
Türkiye'nin MİT'i konu alan ilk dizisi, hikayesi istihbarat savaşları etrafında şekillenen Osman Sınav imzalı “Kızılelma” dizisinde, Furkan Palalı, Pelin Akil, Zeynep Eronat, Erdal Cindoruk ve Miraç Eronat başrolleri paylaşıyor.
 
Kızılelma dizisinde, Murad Altay, Türkiye Cumhuriyeti ve Türk milletine hizmet etmeye, çıkarlarını savunmaya ve her türlü saldırıya karşı korumaya and içmiş genç bir MİT mensubudur. Tam da Murad Altay’ın Türk bayrağı, silah ve Kur’an üzerine yemin ettiği sıralarda uluslararası karanlık bir odak, hedefinde Türkiye olan tüyler ürpertici bir komploya start verir. Şimdi hem Murad, hem de Türkiye, daha önce görülmemiş bir saldırının karşısındadır..
Kızılelma dizisinde, artık kaybedilecek çok şey vardır ama kazanmak, sadece bir avuç vatanseverin ölüme karşı yürümesiyle mümkündür.
Kızılelma dizisinde, Türkiye, ya korkunç bir kaosun içine yuvarlanacak ya da bu kavgadan bir kez daha başarıyla çıkarak kendi millî amacına, kendi KIZILELMA’sına ulaşacaktır. Artık silahlar, onlara sahip olması gerekenlerin elinde!

 

Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
Uçak ya da gemilerin gitmekte olduğu yöne ne denir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX