Karaman

Yerel Haber
09 Aralık 2016 - 12:02

Kmü'de Mühendis Dayanışması

IHA

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Konya Şubesi, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’ne 70 adet baret hediye etti.
Üniversiteye ilettiği mesajda inşaatlarda alınması gereken önlemlerin başında iş sağlığı ve güvenliğinin geldiğini belirten İMO Konya Şubesi Başkanı Yrd. Doç. Dr. İbrahim Hakkı Erkan, bu anlamda öğrencileri bilgilendirmek ve teşvik etmek amacında olduklarını söyledi. Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü ile sürekli dayanışma içerisinde olacaklarını kaydeden Erkan, hediye ettikleri baretlerin bu yolda ilk adım olduğunu bildirdi. İMO Konya Şubesi tarafından hediye edilen baretlerin İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencilerine verilmesi sırasında bir konuşma yapan Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Yıldırım da, İnşaat Mühendisliği Bölümü’ne bu yıl ilk kez öğrenci aldıklarını belirterek, İMO Konya Şubesi’ne teşekkür etti ve bu dayanışmanın sürdürülmesinden mutluluk duyacaklarını vurguladı.

KaramanYerel Seçim Sonuçları

Karaman Hava Durumu

3°CŞİMDİCUMARTESİ
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.