Kocaeli

Yerel Haber
01 Ekim 2014 - 16:23

KOCAELİ’NİN YENİ VALİSİ GÖREVE BAŞLADI

IHA

Valiler Kararnamesi ile Kocaeli Valiliği’ne atanan eski Mersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, yeni görevine başladı. Vali Güzeloğlu, "Kocaelililerle birlikte bugünden itibaren inşallah Kocaeli’yi daha iyi ve güzel bir geleceğe taşıyacağız" dedi.
Valiler Kararnamesi ile Hatay Valiliği’ne atanan Ercan Topaca’nın yerine Mersin Valiliği’nden Kocaeli Valiliği’ne atanan Hasan Basri Güzeloğlu yeni görevine başladı. Kocaeli Valiliği önünde personelle tanışan Vali Güzeloğlu, karşılamanın ardından makamında basın mensuplarıyla bir araya geldi.
"Hepimiz için bugünden itibaren başlayan dönemin hayırlı olmasını diliyorum" diyen Vali Güzeloğlu, "Kocaeli Valisi olarak göreve başlamaktan dolayı Allah’a şükrediyorum bu güzel ile vali onurunu bahşettiği için. Böylesi güzel bir karşılama ve ’hoşgeldin’ ev sahipliği için de tüm Kocaelililere, kamu yöneticilerine, belediye başkanlarına, sivil toplum temsilcilerimize, muhtarlarımıza, dernek başkanlarımıza içtenlikle teşekkür ediyorum. İnşallah onların bu güvenine, sevgisine ve ilgisine layık bir hizmet Kocaeli’de bize nasip olur" ifadelerini kullandı. Kocaeli Valiliği gibi onurlu ve sorumlu bir görevde tüm Kocaelililerle birlikte bugünden itibaren Kocaeli’yi daha iyi ve güzel bir geleceğe taşıyacaklarını anlatan
Güzeloğlu, "Kocaeli’yi yönetirken her kesime, her kişiye hem dokunmak hem buluşmak, hem de sevgi ve gönül köprüsü kurarak devlet millet buluşmasını ve kaynaşmasını sağlamak temel şiarımız" dedi.

KocaeliYerel Seçim Sonuçları

Kocaeli Hava Durumu

9°CŞİMDİCUMA
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.