Günlük kombin arayışı hem sade hem de bir o kadar şık seçimlerle koşuşturmalara resmen ışık tutuyor. Renk, uyum ve seçimler bir araya geldiğinde sade ve şık ikilemini bir bütün kılması da gündüzden geceye geçişleri daha da kolaylaştırıyor. Monotonluğa biraz enerji katmak ve bunu kararında çözmek de işte tam da bu gibi kombin önerileri ile gerçekleşebiliyor. Yaz mevsimini uğurlarken, sarı bahara son yakıştırması yapmak için henüz erken. Gündüzleri biraz bunaltıcı olan hava şartları, geceye doğru hafif bir serinliğe bürünüyor. İşte tamda bu noktada sade ve şık kombinler hem gündüze hem de geceye göre seçmek gerektiği sonucuna varılıyor. Kombinleri en azından burhan geçirmeyecek ve hafif ürpertmeyecek şekilde düzenlemek kendiliğinden gerçekleşiyor.

Tişört Etek İkilisi

Etek modelleri genellikle tek başlarına ya şık ya da spor bir tarza sahip olurlar. Etek modelinin var olduğu bir kombinde stillere şekil veren üste seçilen parçalarla oluşur. Basic bir tişört ile kloş bir eteğin kombini ise işte tam da bahsedilen sade şık tanımını kararında birleştirir.

Kombin Önerileri: Sade Şık

Kot Şorta Süet Yakıştırması

Yüksek belli kot şortu kullanarak basit bir şekilde sade olabilirsiniz. Peki şık bir kombin için gereken nedir? Bu noktada da süetin o yumuşak ve şık detayından yararlanabilirsiniz. Kot şort üzerine süet bir bluz tercih ederek her an her yere hazırlıklı olmayı çabasız bir şekilde elde edebilirsiniz.

Kombin önerileri: sade şık

Uzun Etek Cazibesi

Etek modellerinde uzun ve maksi etekler zamansız modanın açılımı içerisinde yer alıyor. Uzun etek kombinleri ile tüm bu zamansızlığı iki farklı tarzın bahsedilen mix görünümünü elde etmek için kullanılabilir. Abartısız, sade bir şıklık için kısa tişört modelleri arasından seçimler yapılabilir.

Kombin Önerileri: Sade şık

Baştan Aşağıya Gri

Ne siyah ne de beyaz. Arada kalmış ve hep bir belirsizlik tanımını hatırlatan gri, sadelik ile şıklığı birleştiren tarafta. Komple baştan aşağıya gri kombinleri günlük stillerde casual şıklık arayışı için değerlendirebilirsiniz. Gri monokrom kombin, ofis stilleri ve gündelik tarz için yeterli düzeyde karşılığı yine hiçbir çaba sarf etmeden üzerinize geçirecektir.

Kombin önerileri: gri monokrom

Ayrıştırıcı Beyaz Kombinler

Tepeden tırnağa beyazlar içende olmak artık eski bir alışkanlığı temsil ediyor gibi. Aranan tarz sadelik ise sadelik, şıklık ise de şıklığın karşılığını fazlasıyla veriyor. Beyaz bir bluz, beyaz pantolon uyumunu görmezden gelmek adeta imkansız. Bembeyaz kombin altına tüm renkleri kolaylıkla kullanabilirsiniz. Tabii ki de sade ve şık tanımını aşmadan...

Kombin Önerileri: Sade şık

Sokak modası ve güncel trendler ile ilgili yazılarımı blog adresim -modaviki- üzerinden de takip edebilirsiniz.