Ağaoğlu’ndan yüzde 5 peşinatla Maslak’ta Bitmiş Daire

Ağaoğlu’nun Maslak 1453 projesinde yaşam başladı. Yüzde 5 peşinatla ve 60 aya 0,42 faiz oranıyla bitmiş ev sahibi yapacak kampanyanın reklam filminde yine Ali Ağaoğlu oynadı. Ağaoğlu Maslak 1453 için “Doğru Yer Doğru Zaman” sloganıyla yeni bir kampanyaya başladı.

Ağaoğlu’ndan yüzde 5 peşinatla  Maslak’ta Bitmiş Daire

Ağaoğlu Şirketler Grubu, Maslak’ta inşa ettiği Ağaoğlu Maslak 1453 projesiiçin yeni bir kampanya başlattı. Sınırlı sayıda daire için 60 ay %0,42 faiz oranı ya da 120 aya kadar vade seçeneklerinin olduğu kampanyada %5 peşinat ile hemen teslim dairelere sahip olunabiliyor. Yaşamın başladığı Maslak 1453 projesi, iş aksının ve hayatın kesiştiği Maslak’ta metroya yürüme mesafesindeki konumunun yanı sıra 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve İstanbul Yeni Havalimanı’na 10 dakikalık uzaklıkta bulunuyor.

Kampanyanın ve son reklam filminin tanıtımı için düzenlenen basın toplantısında konuşan Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu; “ Kampanya kapsamında 200 daire ve 73 ofisiyüzde 5 peşinatla satıyoruz.60 ay için yüzde %0,42, 120 ay için%0,70 faiz oranı seçeneğimiz var. Bu kampanya hem daire hem de ofislerde geçerli” dedi. Projenin sadece büyüklüğüyle değil Lego gibi ve karma olması nedeniyle zor olduğunu dile getiren Ağaoğlu, şu bilgileri verdi; “ Maslak 1453’un toplam yatırım değeri 6,9 milyar lira. Satışa çıktığımız ilk günden bugüne yüzde 300 fark var. Metrekaresini 4 bin liradan çıktığımız Maslak 1453 şuanda 11 bin liralarda. Şimdiye kadar bize yatırım yapan kimse kaybetmedi. Onlar kazansın hatta bizden daha çok kazansınlar istiyorum. Maslak 1453 projemizde de, projenin başında satın alan bugüne kadar bire üç kazandı" dedi. Taahhüt ettikleri hasılat 3,2 milyarken şuan geldikleri nokta 6,9 milyar lira olduğunu da belirten Ağaoğlu; Henüz ticari alanları satışa çıkmadık. 3 ofis bloğu daha satışa çıkmadı. Projede takriben 100 bin metrekare dükkân var. Satıp satmama konusunda karar vermedik ” dedi.

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu Maslak 1453 ile ilgili olarak:

İki milyon metrekare inşaat alanı üzerinde Avrupa’nın en büyük karma yaşam projesi olan Maslak 1453, günlük 150 bin kişi trafiğin beklendiği şehir içinde yeni bir şehir olarak yükseliyor. Yerli ve yabancı dünyanın seçkin markalarına ev sahipliği yapacak olan Cadde 1453 alışverişten kültür-sanat etkinliklerine, spordan eğlenceye ihtiyaç duyulan her şeyi bir arada sunarak sakinlerine zamandan tasarruf sağlayacak. Cadde 1453 üzerinde yer alacak birimlerden bağımsız olarak planlanan dünya mutfaklarından lezzetler sunan gurme restoranlar ve keyifli vakit geçirmeye imkan tanıyan kafeler yer alacak.

Maslak 1453 Modern Nişantaşı

Ağaoğlu; “Organize Cadde kültürünün sonucu olarak araç ve yaya trafiğine açık olan Maslak 1453, 20 bin sakinin yanı sıra 15 dakikalık mesafede yaşayan ve çalışan bir milyonun üzerinde nüfus için, alışveriş, sosyal aktivite, yeme-içme olanaklarına kolay erişim imkânı yaratıyor. New York’ta Manhattan ve Frankfurt’ta ise Main Straße gibi dünya çapında örnekler incelenerek tasarlanan Cadde 1453, lüks mağazalarda alışveriş yapabilme keyfinin yanı sırafarklı lezzetleri tatma imkânı sunuyor. Sakinleri ve ziyaretçilerine 365 gün kültür-sanat aktiviteleri ile dolu bir yaşam vaatediyor. Gece ve gündüz yaşamına ait tüm faaliyetlere olanak sağlayan sosyal donatı alanları ile Maslak 1453 modern Nişantaşı ”dedi.

Maslak 1453 Doğru Lokasyon

Maslak 1453, metroya yürüme mesafesindeki konumunun yanı sıra 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve İstanbul Yeni Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta bulunuyor. Üçüncü Köprü bağlantı yollarına kolay erişim sağlayan Maslak 1453 holding yönetim merkezlerine, plazalara, ulusal ve uluslararası firmaların yönetim ofislerine komşu konumda yer alıyor. Yine bölgedeki büyük AVM, eğitim kurumları, hastaneler ve 5 yıldızlı oteller Maslak 1453'ün yanı başında bulunuyor.

İlandır.

14 Kasım 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber