Akfen GYO'nun Talihlileri Belli Oldu

Akfen GYO Yatırım Penceresi’nde en çok kazanalar belli oldu

Akfen GYO'nun Talihlileri Belli Oldu

Akfen GYO’nun Facebook sayfası üzerinden 15 Ocak’tan itibaren oynanmaya başlanan “Yatırım Penceresi” oyununda sona gelindi. Dereceye giren ilk 3 kişi, tercih ettikleri bir yurtiçi Novotel veya Ibis Otel’de çift kişilik konaklama ve kahvaltı ödüllerinin sahibi oldu.

Akfen GYO Yatırım Penceresi’nde en çok kazanalar belli oldu

Ekonomik şehir otelciliği konseptiyle Türkiye ve Rusya’da yatırımlarını sürdüren Akfen GYO, sosyal medyada da yatırımcısına kazandırdı. Akfen GYO’nun Facebook sayfası üzerinden 15 Ocak’tan itibaren oynanmaya başlanan “Yatırım Penceresi” oyununda ilk 3’e giren katılımcılar yurtiçi Novotel veya Ibis Otel’lerde çift kişilik konaklama ve kahvaltı ödülü kazandılar. Kazananlarda birinci olan Tayfun Kaya 3 gece, ikinci olan Abdülkadir Gültekin 2 gece ve üçüncü olan Nihat Avcı ise 1 gece olmak üzere istedikleri herhangi Novotel ve Ibis Otel’de konaklama ve kahvaltı hakkı elde etti.

Yatırım Penceresi oyununa katılmak isteyen kullanıcılar öncelikle Akfen GYO’nun Facebook sayfasını beğendi. Kullanıcıların yatırım becerilerini geliştirmek, gerçek paralarını riske etmeden yatırım yapma yollarını öğrenmelerini sağlamak amacıyla hayata geçirilen oyunda, oyunculara her hafta başında 10 bin TL sanal para verildi. Ve oyunculardan bir hafta içerisinde dolar, avro, altın, İMKB 30 ve IMKB 100 gibi yatırım araçlarına yatırım yaparak bakiyelerini arttırmaları beklendi. Ayrıca Akfen GYO Yatırım Penceresi oyununa arkadaşlarını davet eden oyunculara, daveti kabul eden her arkadaşı için 5 TL bonus verildi.Akfen GYO Yatırım Penceresi oyunu IMKB 30, IMKB 100, Altın, Avro ve Dolar piyasaları kapandıktan sonra oynandı.

23 Eylül 2019 Magazin Bülteni23 Eylül 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber