Ayışığı Vadi Evleri'nde 6 Seçenekli Kampanya

Demir İnşaat, Ayışığı Vadi Evleri’nden ev sahibi olmak isteyenlere birbirinden cazip öneriler sunuyor

Ayışığı Vadi Evleri'nde 6 Seçenekli Kampanya

Demir İnşaat, hazırladığı farklı kampanya paketleri ile yeni yıla gerisayımın başladığı şu günlerde Ayışığı Vadi Evleri’nden ev sahibi olmak isteyenlere birbirinden cazip öneriler sunuyor. Konut yatırımı yapmak için Ayışığı Vadi Evleri’ne gelenlerin beklenti ve talepleri doğrultusunda şekillenen kampanyanın en önemli özelliği 6 farklı seçenek sunması…

Demir İnşaat proje ve kampanyaları hakkında tüm detaylar için tıklayın!

Beylikdüzü’nde inşaası hızla devam eden ve Nisan 2013’de teslim edilecek Ayşığı Vadi Evleri projesinde kalan sınırlı sayıdaki konutun bu kampanya ile sahiplerini bulması hedefleniyor. Ayışığı Vadi Evleri’nde sunulan konforlu ve güvenli yaşama kampanyanın olanaklarından yararlanarak kavuşmak isteyenler için ise son gün 15 Ocak 2013.

Konut sahibi olmak isteyenlerin bugüne kadarki taleplerini dikkate alarak yeni kampanyasını oluşturan Demir İnşaat böylece, uygun ödeme seçenekleri ile yepyeni bir yaşam alanında yeni bir hayata başlama olanağını sunuyor. Ayışığı Vadi Evleri’nin kampanya fırsatları arasında;

· Sadece yüzde 5 peşinat

· Altı ay süresince kredi taksitlerinin Demir İnşaat tarafından karşılanması

· Vade farksız ödeme

· Kredi ödemelerine 8 ay sonra başlama

· Hiç peşinatsız konut sahibi olma

· Eski evlerin yenisi ile değiştirilmesi

gibi çeşitli alternatifler yer alıyor.


Demir İnşaat’ın satışlarını yüzde 80 oranında tamamladığı Ayışığı Vadi Evleri toplam 489 konuttan oluşuyor. Projede kaliteli konut birimlerinin yanı sıra zengin ve iyi planlanmış spor, yaşam alanları ve eğlence üniteleri de ön plana çıkıyor.

Ayrıntılı bilgi almak için; Demir İnşaat’a 444 2 116 veya 0 (212) 853 08 80 numaralı telefonlardan ya da www.demirinsaat.com.tr internet adresinden ulaşmak mümkün. Demir İnşaat ile ilgili haberler, kampanyalar ve gelişmeleri takip etmek isteyenler ise https://www.facebook.com/#!/demirinsaat.tr ve https://twitter.com/Demir_insaat adreslerine başvurabilirler.

11 Kasım 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber