Ayışığı Vadi Evleri'nde Renginizi Siz Seçin!

Demir İnşaat; inşaatını yüzde 85 oranında tamamladığı Ayışığı Vadi Evleri’nde konutlardaki ince detay çalışmalarına başladı.

Ayışığı Vadi Evleri'nde Renginizi Siz Seçin!

Demir İnşaat, Ayışığı Vadi Evleri’nin mutfaklarında estetik ve konforu birleştiriyor. Kullanılacak renge ise konut sahipleri karar veriyor.

Demir İnşaat; inşaatını yüzde 85 oranında tamamladığı Ayışığı Vadi Evleri’nde konutlardaki ince detay çalışmalarına başladı. Kaliteli konut birimlerini, kaliteli malzeme ile birleştiren Demir İnşaat; ev yaşamının kolay, pratik, düzenli ve şık bir şekilde sürdürebileceği konutlar inşa ediyor.

Demir İnşaat proje ve kampanyaları hakkında tüm detaylar için tıklayın!

Ayışığı Vadi Evleri’nin mutfaklarında; geniş ve efektif kullanım alanına sahip, ergonomik, estetik, tüm ihtiyaçların düşünüldüğü mimari çözümler sunuluyor. Demir İnşaat, hazır mutfak sektöründe tasarımı ve kalitesi ile dünyaca ünlü Alman ve İtalyan firmalarının yer aldığı alternatifler arasında seçim yaparak İtalyan tipi mutfak tasarımları ile tanınanVanucci şirketi ile anlaştı.

Demir İnşaat, Ayışığı Vadi Evleri’nde uygulanacak mutfakların rengini de yine müşterilerinin beğenisine sunuyor ve tercih ettikleri renk seçimlerini, düzenlenen anket çalışmasına katılarak belirleyebilmelerini sağlıyor.

Konut sahiplerinin http://www.ayisigivadievleri.com adresi üzerinden yayınlanan seçenekler üzerinden kişisel bilgilerini ilave ederek ankete katılımı mümkün olacak. 30 Kasım 2012 tarihine kadar devam edecek anket sonuçları değerlendirilecek ve en çok tercih edilen renk, Ayışığı Vadi Evleri mutfaklarının ortak rengi olacak, imalat ve montaj süreci de seçim sonrası başlatılacak.

Ayrıntılı bilgi almak için;Demir İnşaat’a 444 2 116 veya 0 (212) 853 08 80 numaralı telefonlardan ya da www.demirinsaat.com.tr internet adresinden ulaşmak mümkün.Demir İnşaat ile ilgili haberler, kampanyalar ve gelişmeleri takip etmek isteyenler ise https://www.facebook.com/#!/demirinsaat.tr ve https://twitter.com/Demir_insaat adreslerine başvurabilirler.

18 Kasım 2019 Magazin Bülteni18 Kasım 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber