Ege Seramik'ten Yeni Yatırım

Türk seramik sektörünün lider markası Ege Seramik, üretim tesislerine yaptığı yatırımlar ile sektörde büyümeye devam ediyor.

Ege Seramik'ten Yeni Yatırım

Son olarak, İzmir Kemalpaşa’daki 490.000 m2’ lik alana kurulu üretim tesislerinde gerçekleştirdiği modernizasyon yatırımını 31 Mayıs Cuma günü düzenlediği açılış ile devreye aldı.

Ege Seramik Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Polat tarafından gerçekleştirilen üretim tesisinin açılışına, Ege Seramik Yönetim Kurulu, Ege Seramik yetkili satıcıları, basın mensupları ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış töreninde konuşan Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Polat, “Ege Seramik, bugün Türk seramik sektöründe akla gelen ilk 3 firma arasında. Belirlediğimiz hedeflerimize her geçen gün ulaşıyoruz. Yeni üretim tesisimiz ile sektöre damgamızı vurmaya devam edeceğiz” dedi.

Sektörde teknolojiyi her zaman takip eden ve sektöre yenilikler getiren Ege Seramik, üretim tesisindeki modernizasyon çalışmalarını üç ay gibi kısa sürede tamamlayarak, 80x80, 45x90, 60x120 gibi büyük ebat sırlı granit ve teknik granit ürünlerinin üretimini daha verimli hale getirmeyi başardı.

Ege Seramik, üretim tesislerine yaptığı yatırımlar ve Kemalpaşa’daki showroomunda sergilediği birbirinden iddialı yeni koleksiyonlarla, ileri teknolojiyi modern ve estetik tasarımlarla buluşturmaya devam edeceğini gösterdi.

Açılışta sergilenen yeni serileri görme şansını yakalayan ziyaretçiler, yeni serilere tam not verdi.

LENOVA YOGA C930 2'Sİ 1 ARADA LAPTOP İNCELEMESİLenovo'nun son yıllarda öne çıkardığı 2'si 1 arada ürünlerden biri olan C930'u inceledik. Lenovo Yoga C930 teknik özellikleri neler? Lenovo Yoga C930 fiyatı ne kadar? Bu soruların cevabı, bu inceleme videosunda!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber