MyWay'den Çiğli'ye 830 konutluk proje

MyWay Wins Blue sosyal donatılarıyla dikkat çekiyor.

MyWay'den Çiğli'ye 830 konutluk proje

Gözde Grubu'nun İzmir'in yeni çekim merkezi Çiğli'de yapımına başladığı MyWay Wins Blue üniversitelere yakın konumunun yanı sıra; bünyesindeki yapay deniz ve sahil ile dikkatleri çekiyor.

Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, bölgenin, yeni otobanın devreye alınmasıyla birlikte Çanakkale yol güzergahından çıkarak şehir içinde yeni bir lokasyona dönüştüğünü ve cazibesinin arttığını söyledi.

Kalı, MyWay Wins Blue'nun Katip Çelebi Üniversitesi, Gediz Üniversitesi, Atatürk Organize Sanayi Bölgesi, Çiğli Hava Üssü, askeri bölgeler ve en önemlisi metro güzergahında bulunması nedeniyle şimdiden talep gördüğünü kaydetti.

Projenin 27 dönümlük tek parsel üzerinde 830 konuttan oluştuğu bilgisini veren Kenan Kalı, stüdyo dairelerden 3+2'ye farklı tiplerdeki evlerle, hem yatırımcılar hem de oturmak isteyenler için karlı bir yatırım olanağı sunduklarını dile getirdi.

MyWay Wins Blue'da belirli lokasyonlara yarım saatte bir ring seferleri yapılacağını da kaydeden Op. Dr. Kenan Kalı, sözlerine şöyle devam etti: “Ev sahiplerini servis araçlarıyla bölgedeki farklı lokasyonlara taşımayı vaat ediyoruz. Projede yaşayanlar kuracağımız sistem sayesinde güvenle işyerlerine ulaşabilecek. Konutlarda, MyVia Rent firmamız aracılığıyla kira garantisi de veriyoruz. MyWay Wins Blue asker, öğrenci, beyaz yakalı ve diğer tüm gruplara hitap ediyor. Projeyi iki yılda tamamlamayı düşünüyoruz. Bölge yatırım açısından da İzmir'in en gözde yerlerinden biri konumunda”

İZMİR'İN İLK VE TEK YAPAY DENİZİ...

MyWay Wins Blue'yu diğer projelerden ayırarak öne çıkaran en önemli ayrıntının site içindeki 300 metrelik yapay deniz olduğunu da dile getiren Op. Dr. Kenan Kalı, “İzmir'deki tek yapay denize sahip olacak projede site sakinleri kanodan kumsalda güneşlenmeye kadar birçok aktivitenin tadını çıkarabilecek. Proje ayrıca kumsal kenarında restaurant ve cafe hizmetiyle de site sakinlerine hizmet verecek” diye konuştu.

SOSYAL DONATI CENNETİ...

MyWay Wins Blue, mini futbol, basketbol, squash, golf alanı, parti odası, fitness alanı, kafeterya gibi sosyal aktivite alanlarıyla İzmir de ilk konsept projesi olma özelliği taşıyacak. Site sakinleri, hafta sonları Çeşme'ye gitmeye ihtiyaç duymayacak.

17 Eylül 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber