Sosyal medyada İstanbul'u resmettiler!

Tahincioğlu Gayrimenkul, #istanbuluresmet tag’i ile paylaşılan İstanbul’un eşsiz manzaralarının resmedildiği tüm Instagram fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sundu.

Sosyal medyada İstanbul'u resmettiler!

Tahincioğlu Gayrimenkul, #istanbuluresmet Facebook uygulaması ile İstanbul’un eşsiz manzaralarını sosyal medyadaki takipçileri ile resmetti!

Tahincioğlu Gayrimenkul, #istanbuluresmet tag’i ile paylaşılan İstanbul’un eşsiz manzaralarının resmedildiği tüm Instagram fotoğraflarını, resmi Facebook hesabı olan https://www.facebook.com/TahinciogluGmk?fref=ts adresindeki “#istanbuluresmet” uygulamasında takipçilerinin beğenisine sundu. 11-22 Eylül tarihler arasında yayında kalan uygulama ile kullanıcılar, “İstanbul’u en iyi ben resmederim!” diyerek Instagram hesaplarından paylaştıkları fotoğraflarını yarışmaya dahil ettiler ve en yüksek oyu almak için yarıştılar.

Tahincioğlu Gayrimenkul resmi Facebook hesabında yer alan uygulama, bir yandan İstanbul’un “şimdiki zaman” albümü niteliği taşırken diğer taraftan da sosyal platformlar üzerinden takip edilebilen “sosyal fotoğraf sergisi” özelliği ile de dikkat çekti.

Tahincioğlu Gayrimenkul, Facebook uygulaması sayesinde, farklı bakış açılarıyla çekilmiş İstanbul fotoğraflarıyla kullanıcılarına eşsiz bir görsel şölen sunuyor. Bunun yanı sıra oylamada ilk ona girenler arasından jürisi tarafından belirlenecek dört paylaşımcısını da, inşa ettiği Ataşehir’deki yeni finans merkezinin en önemli yatırımlarından olan “Palladium Tower” manzarasında düzenleyeceği kokteylde Stephen Wiltshire ile tanışma fırsatı sunuyor ve birbirinden değerli ödülleri kazananları ile buluşturuyor.

Proje Adı: #istanbuluresmet

Marka: Tahincioğlu Gayrimenkul

Ajans: Dekatlon Buzz

Art Direktör: Mustafa Karagülmez

Sosyal Medya Ekibi: Mehmet Ali Yılmaz, Hakan Er

Proje Yönetimi: Samet Ensar Sarı, Sedat İpşir

Müşteri İlişkileri Yönetimi: Burtay Baştufan

Proje Ekibi: Sedat İpşir, Mustafa Karagülmez, Burtay Baştufan, Mehmet Ali Yılmaz

17 Kasım 2019 Magazin Bülteni17 Kasım 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber