Teknik Yapı Evora’da aidatları da düşürecek! 82 bin TL!

Teknik Yapı'nın İstanbul Samandıra'da Aydos Ormanı eteklerinde inşa ettiği Evora rekabetçi fiyatlarına aidat avantajını da ekledi

Teknik Yapı Evora’da aidatları da düşürecek! 82 bin TL!

Teknik Yapı Evora’da aidatları da düşürecek 82 bin TL
Teknik Yapı'nın İstanbul Samandıra'da Aydos Ormanı eteklerinde Fenerbahçe Spor Kulübü Tesisleri'nin hemen yanında inşa ettiği Evora projesinde 432 daire bulunuyor. 35 ile 121 metrekare arasında stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere 12 farklı daire seçeneği sunulan Evora Samandıra'da daire fiyatları 82 bin ile 291 bin 100 lira arasında değişiyor. Evora Samandıra'dan yüzde 1 peşinat ve 48 aya kadar faizsiz ya da 120 aya kadar vadelerle ev sahibi olmak mümkün. Evora Samandıra'da peşinatlar 820 liradan başlıyor. Evora evlerinde konutların yarısı satıldı. Evora'da ayrıca aidatların da mümkün olduğunca düşük seviyelerde tutulması amaçlanıyor.

Aydos Ormanları'nın hemen yanında inşa edilen Evora'da, 450 metrekarelik bir açık yüzme havuzu, basketbol sahası, tenis kortu, paten alanı, yürüme yolları, bin 630 metrekarelik bir suni gölet, kafeterya gibi sosyal olanaklar sunuluyor. Her daire için ayrılan özel depo bölümleri blokların altında yer alıyor. Binaların yüzde 50'sinin çatısı yeşil alan olarak planlanıyor. 475 araçlık kapalı otopark yer altına inşa ediliyor. 24 saat güvenlik hizmeti verilecek projede, her evde yangın algılama detektörü ve hırsız alarmı bulunuyor.

Teknik Yapı projelerini incelemek için tıklayın!

Teknik Yapı tarafından yapılan Evora projesinde ev sahipleri Aydos Ormanları'nın bol oksijeni içinde misafirleriyle birlikte tenis, basketbol, oynayıp yürüyüş yapabileceği gibi misafirlerini göl kenarında bulunan kafeteryada ağırlayabiliyor.

Evora Samandıra'nın iki ayrı bölümde projelendirilen kapalı alan sosyal tesislerin ilk bölümünde fitness, plates, aerobik, cafe, Fin hamamı, sauna, masaj odaları ve soyunma odaları yer alırken diğer bölümde bilardo ve masa tesisi bulunuyor. Evora'da her daire için özel depo bölümleri de blokların altında yer alıyor. Evora Samandıra'nın 2013 Mayıs tarihinde teslim edilmesi planlanıyor.

Evora fiyat listesi

Teknik Yapı Evora’da aidatları da düşürecek 82 bin TL

HTC Vive Cosmos denedik!HTC'nin yeni sanal gerçeklik gözlüğü Vive Cosmos'u denedik. Bir önceki nesle göre çok daha başarılı olan yeni sanal gerçeklik gözlüğü HTC Vive Cosmos, artık daha kompakt ve neredeyse iki kat daha fazla çözünürlük sunuyor. Bu sayede oyunların içindeyken dış dünyadan kendinizi tamamen soyutlayabiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber