14.11.2017 - 16:52 | Son Güncelleme: 14.11.2017-17:03 A-A+

Korkudan buz gibi havuza atladı!

Yetkin Dikinciler, başrolde yer aldığı Atv'nin yeni dizisi 'Bahtiyar Ölmez'de senaryo gereği soğuk havada elbiseleriyle havuza atladı.

Korkudan buz gibi havuza atladı!

'Hiçbir şeyin benzeri kendisi değildir' sloganıyla yola çıkan ve 'mezarcı Bahtiyar'ın istemeden silah kaçakçısı 'Rıfat Çakar'ın yerine geçmek zorunda kaldığında başına gelen tirajikomik olayları eğlenceli bir dille anlatan 'Bahtiyar Ölmez' dizinde olaylar birbirini kovalıyor.

Adamlarıyla alışveriş sırasında bilmeden kurusıkı tabancalar satın alan sahte Rıfat, kayınpederi Aytekin Yavuz'u sinirlendiriyor. Malikanesini basan Aytekin'in kendisine kurusıkı tabancayla ateş etmesinden korkan Bahtiyar korkudan havuza atlıyor.

Çekimlerde silahın patlamasıyla birlikte elbiseleriyle eksi 5 derecedeki havuza atlayan Yetkin Dikinciler, "Senaryoda ne yazıyorsa onu yapmak durumundayız. Hava ve su çok soğuktu. Çok üşüdüm ama işimin gereğini yaptım. Rol için gerekeni yapmak bizim işimiz" dedi.

Bilgi Yarışması"Balans ve Manevra" adlı filmin "sountrack albümü" hangisine aittir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.