GündemRSS
01.05.2013 - 02:22 | Son Güncelleme: 01.05.2013-2:46

Kpss 2013 Tercih Kılavuzu yayınlandı. Tıkla / İndir

Kpss 2013 Tercih Kılavuzu ÖSYM'nin sitesinde yayımlandı.Sağlık bakanlığı 2013/3 tercih klavuzu yayınlandı. Sitemizden klavuzu indirebilirsiniz

Sitene Ekle
Kpss 2013 Tercih Kılavuzu yayınlandı. Tıkla / İndir

 

Sağlık Meslek Lisesi çıkışlılar başta olmak üzere birçok kişinin merakla beklediği ÖSYM KPSS 2103/3 Tercih Kılavuzu yayımlandı. Kılavuzu inidrmek için tıklayınız. veya ÖSYM’nin http :// www .osym. gov.tr adresinden indirebilirsiniz

Sağlık Bakanlığı'na sözleşmeli pozisyonda alınacak personelde aranan nitelikler ve kontenjanla ilgili verdiği bilgilendirme tercih yapacak adaylar için kılavuzun iyice incelenmesi gerektiriyor.

Adaylar tecihlerini 30 Nisan - 5 Mayıs 2013 tarihleri arasında internetten yapmak zorunda. İnternetten tercih gönderme süresi 5 Mayıs 2013 gecesi saat 23.59'da tamamlanacaktır.

Adaylar tercihlerini isteklerine göre 30 tercih yapabilecekler.

Yerleştirme ise ÖSYM tarafından merkezi bir şekilde yapılacak. Yerleştirmeyi ise adayların kazandığı puan ve tercihleri belirleyecek.

Yerleştirme sonuçlarını adaylar ÖSYM'nin internet sayfasından öğrenebilecekler. Adaylara posta yoluyla herhangi bir evrak gönderilmeyek adayların bilgileri doğruca yerleştirildikleri kurumlara gönderilecek ve adaylar gerekli evrakları yerleştirildikleri kuruma verecekler.

Adaylar yerleştirildikleri yerlerde ikinci bir sınava veya mülakata tabi tutlmayacaklar.

Adayların gerekli belgeleri istenen tarihler içinde yerleştirildikleri kurumlara ulaştırmaları gerekir.

ÖSYM adayların herhangi bir hataya düşmemesi için kılavuzu iyice kontrol etmeleri konusunda uyarılarda bulunuyor.

KPSS 2013 SAĞLIK BAKANLIĞI TERCİH KLAVUZUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 


En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
Güneş etrafında dönen cisimlere ne denir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.