Kraliçe Elizabeth'in yeğenleri Arthur ve Samuel, Yunanistan'a çıkarma yaptı

Kraliçe 2. Elizabeth'in yeğenleri ve Prenses Margaret'in torunları Arthur ve Samuel Chatto, Yunanistan tatilinden bazı kareler paylaştı. İngiliz Kraliyet Ailesi'ne mensup iki kardeşin, özellikle Arthur'un atletik fiziği dikkat çekti.

Kraliçe Elizabeth'in yeğenleri Arthur ve Samuel, Yunanistan'a çıkarma yaptı

Fantastik Dörtlü Yunanistan'da!

Fantastik Dörtlü Yunanistan'da!

Prens Harry'nin de başı bağlandı gitti diye üzülmeyin! Elimizde Arthur ve Samuel Chatto var. Kraliçe 2. Elizabeth'in yeğenleri ve Prenses Margaret'in torunları olan iki kardeş, arkadaşlarıyla beraber denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarmak için geçtiğimiz günlerde Yunanistan'a tatile gittiler.

Kız arkadaşları ile gittikleri tatilden bazı kareleri sosyal medya hesaplarından paylaşan kardeşler, Yunanistan'da eğlencenin dibine vurdu.

Arthur'un öpüşme hastalığı, tatili baltalamadı

Arthur'un öpüşme hastalığı, tatili baltalamadı

19 yaşındaki Arthur'un kaslı ve iri fiziği büyük beğeni topladı. Instagram hesabında 90 bin takipçisi olan Arthur, paylaştığı plaj fotoğrafına 'Öpüşme hastalığına yakalanmak için daha kötü yerler var' notunu düştü ve şu sıralar muzdarip olduğu öpüşme hastalığına gönderme yaptı.

Samuel'in kız arkadaşı da tatilden bazı kareleri sosyal medya hesabından paylaştı. 

Tüm gözler Arthur'un üzerinde!

Tüm gözler Arthur'un üzerinde!

İngiltere Kraliyet Ailesi tahtının 24'üncü varisi olan Arthur, sosyal medya hesabında paylaştığı spor temalı fotoğraflarla genç kızların yakın markajında.

2016 yılında Eton Koleji'nden mezun olan Arthur, şimdilerde Edinburg Üniversitesi'nde Sanat Tarihi eğitimi alıyor. Cambridge Düşesi Kate Middleton da Sanat Tarihi eğitimi almıştı.

Prens Harry'nin izinden gidiyor!

Prens Harry'nin izinden gidiyor!

Arthur'un da Prens Harry'nin izinden gideceği ve eğitimini bitirdikten sonra orduya katılacağı düşünülüyor. 2012 yılında Britanya İmparatorluk Nişanı hizmetinde görev alan Arthur, Kraliçe 2. Elizabeth'in treninde komilik yapmıştı. 

Bizden size küçük bir kıyak! 19 yaşındaki Arthur ve abisi 22 yaşındaki Samuel'in Instagram hesaplarına ulaşmak için isimlerinin üzerine tıklamanız yeterli :)

Instagram.com/mehmetcankmrc
twitter.com/mehmetcankmrc
YouTube.com/mehmetcankomurcu 

Bu makaleye ifade bırak