TeknolojiRSS
09.04.2014 - 09:41 | Son Güncelleme: 09.04.2014-9:47

Küçük Ağa 11. Bölüm İzle (Küçük Ağa Son Bölüm İzle)

Kanal D'de yayınlanan Küçük Ağa 11. Bölüm dün akşam yine izleyiciyi ekrana kilitledi. Küçük Ağa 11. Bölüm ile oldukça ses getirecek gibi gözüküyor. Reyting rekorları kıran dizi Küçük Ağa 11. Bölümde ortalık karıştı. Küçük Ağa 11. Bölümde neler oldu? Küçük Ağa'yı son bölüm izlemek için haberimizi tıklayınız. Ayrıntılar Milliyet.com.tr'de (Küçük Ağa Son Bölüm İzle)

Sitene Ekle
Küçük Ağa 11. Bölüm İzle (Küçük Ağa Son Bölüm İzle)

Kanal D'de yayınlanan Küçük Ağa 11. Bölüm dün akşam yine izleyiciyi ekrana kilitledi. Küçük Ağa 11. Bölüm ile oldukça ses getirecek gibi gözüküyor. Reyting rekorları kıran dizi Küçük Ağa 11. Bölümde ortalık karıştı. Küçük Ağa 11. Bölümde neler oldu? Küçük Ağa'yı son bölüm izlemek için haberimizi tıklayınız. Ayrıntılar Milliyet.com.tr'de (Küçük Ağa Son Bölüm İzle)

Küçük Ağa'da Ali, Sinem'i çileden çıkarıyor

Ali, Okan yüzünden başını yine derde sokuyor. Sonrasında olanlar ise Sinem ' in iyice sinirlerine dokunuyor. Sinem ' in Başak ' a karşı olan tavrı devam etmektedir. Bu arada Okan, hâlâ Başak ve Derya ' nın peşindedir. Bu durum karşısında Ali yine başını belaya sokar. Sonrasında olanlar ise Sinem ' in iyice sinirine dokunur. Mehmet Ağa ' nın başına gelenler ise, herkesi Urfa ' ya taşıyacak ve bir araya toplayacaktır.

KÜÇÜK AĞA 11. BÖLÜM CANLI İZLEMehmetcan, Derya'ya abayı yakıyor
Mehmetcan okuldaki kız arkadaşına iyice abayı yakmıştır. Derya ' nın mutlu olması için elinden geleni yapmaktadır. Mehmetcan ve Ali ' yi doğum gününde gören Okan, yine aksiyon yaratır.

Mehmet Ağa ve Küçük Ağa ' nın, dede - torun başına gelenler herkesi şaşırtır.

Sinem ve Başak arasındaki negatif elektrik oldukça yüksektir. Nur, Sinem için yine kolları sıvar ve Ali ' yi çıldırtır.

Mehmetcan ve çetesi ise yine okulda iş başındadır.

Salı'nın bİrİncİsİ Küçük Ağa

Kanal D ' nin başrollerinde Birce Akalay, Sarp Levendoğlu, Zeki Alasya ve Emir Berke Zincidi ' nin oynadıkları sevilen dizisi “Küçük Ağa”nın Salı akşamı ekrana gelen bölümü milyonları yine ekran başına kilitledi ve hem Tüm Kişiler ' de hem de A/B Sosyo Ekonomik Statü ' de birinci oldu.

Sevilen dizinin bu bölümü Tüm Kişiler ' de yüzde 13.12 reyting ve yüzde 29.37 izlenme payı, A/B Sosyo Ekonomik Statü ' de de yüzde 13.27 reyting ve yüzde 28.64 izlenme payı ile yine günün en çok izlenen programı ve birincisi oldu.Kanal D Salı günü ayrıca; Prime Time Tüm Kişiler ' de yüzde 24.24 izlenme payı, Prime Time A/B SES ' te yüzde 23.81 izlenme payı, Tüm Gün A/B SES ' te yüzde 15.21 izlenme payı ve Tüm Gün Tüm Kişiler ' de de yüzde 14.40 izlenme payı birinci oldu.

İşte Küçük Ağa'nın 9. bölümünden öne çıkan sahneler!
Mehmetcan, Derya'nın doğum gününe gidiyor.

Küçük Ağa yeni bölüm özeti,Küçük Ağa yeni bölüm izle,Küçük Ağa son bölüm izle,Küçük Ağa her hafta Kanal D kanalında sizlerle.Kanal D kanalının sevilen dizisi Küçük Ağa bu bölüm de neler yaşanacak ?Küçük Ağa yeni bölüm fragmanları,Küçük Ağa son bölüm neler yaşandı?

Küçük Ağa 10.Bölüm kesintisiz izle. Kanal D'nin reyting rekorları kıran dizisi Küçük Ağa son bölümüyle herkesi ekran başına kilitledi. Birinciliği elden bırakmayan Küçük Ağa 10. Bölümde neler yaşandı? Küçük Ağa 10. Bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler haberimizdeki link üzerinden izleyebilirler. Küçük Ağa son bölüm kesintisiz tek part milliyet.com.tr'de (Küçük Ağa 10. Bölüm full izle)

Mehmetcan, Derya’ya iyiden iyiye abayı yakıyor. Mehmetcan okuldaki kız arkadaşına iyice abayı yakmıştır. Derya’nın mutlu olması için elinden geleni yapmaktadır. Mehmetcan ve Ali’yi doğum gününde gören Okan, yine aksiyon yaratır.

Mehmet Ağa ve Küçük Ağa’nın, dede - torun başına gelenler herkesi şaşırtır.

Sinem ve Başak arasındaki negatif elektrik oldukça yüksektir. Nur, Sinem için yine kolları sıvar ve Ali’yi çıldırtır.

Mehmetcan ve çetesi ise yine okulda iş başındadır.

KÜÇÜK AĞA 10.BÖLÜM  İZLE


KÜÇÜK AĞA 10. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Küçük Ağa 9. bölüm özeti

Küçük Ağa izle. Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Küçük Ağa 9. Bölüm ile izleyenlere heyecan dolu dakikalar yaşattı. Küçük Ağa yeni bölümde yaşanan sürpriz gelişmeler neler? Küçük Ağa 9. Bölümde kıskançlık krizi mi yaşanıyor? Küçük Ağa yine başını derde sokuyor. Kanal D'nin sevilen dizisi Küçük Ağa'da Mehmetcan ve arkadaşları, okulu epeyce karıştırıyorlar. Küçük Ağa 9. Bölüm tek parça ve dahası burada. Küçük Ağa izle (Küçük Ağa 9. bölüm izle) Küçük Ağa son bölüm tek part kesintisiz izle. Küçük Ağa 9. Bölüm full hd izle. Küçük Ağa 9. Bölüm ve Küçükağa'yla ilgili tüm detaylar Milliyet.com.tr'de.Mehmetcan, başını yine derde sokuyor

Mehmetcan, haylazlıklarıyla başını yine derde sokuyor.Sinem, Mehmetcan’a pasaport çıkartmak için şubeye gider fakat sürprizle karşılaşır ve yine mahkemelik olurlar.Mehmetcan ve arkadaşları Mehmet Ağa’nın İstanbul'daki çiftliğine giderler.Okan, Ali ve Başak’ın peşindedir. Mehmet Ağa, Ali’nin işi için kolları sıvayacaktır.Mehmetcan ve arkadaşları, yine okulu epeyce karıştıracaklardır.

Küçük Ağa'ya yeni oyuncu

En son 'Görüş Günü Kadınları'nda izlediğimiz Nesrin Cavadzade, Kanal D'nin izlenme rekorları kıran dizisi 'Küçük Ağa'nın kadrosuna dahil oldu. Ünlü oyuncu, dizide 'Avukat Başak' karakteriyle seyirci karşısına çıkıyor.KÜÇÜK AĞA 9. BÖLÜM FULL İZLE

Mehmetcan, haylazlıklarıyla başını yine derde sokuyor. Sinem, Mehmetcan’a pasaport çıkartmak için şubeye gider fakat sürprizle karşılaşır ve yine mahkemelik olurlar. Mehmetcan ve arkadaşları Mehmet Ağa’nın İstanbul 'daki çiftliğine giderler. Okan, Ali ve Başak’ın peşindedir. Mehmet Ağa, Ali’nin işi için kolları sıvayacaktır. Mehmetcan ve arkadaşları, yine okulu epeyce karıştıracaklardır.

Okula yeni gelen bir kız öğrenci , Mehmetcan’ın aklını başından alır. Yeni öğrencinin annesi ise Ali için sürpriz olacaktır. Sinem, Londra konusunda hala ısrarcıdır fakat, yaşananlar kafasını karıştırmaktadır. Yeşim, Ali’yi çileden çıkartacak noktaya gelir. Mehmetcan okula gelen müfettişi çileden çıkarır ve Şirin için, Maho ile birlik olup, yine başını belaya sokar.

8. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU

KÜÇÜK AĞA'NIN 8. BÖLÜMÜNÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Mehmetcan, haylazlıklarıyla başını yine derde sokuyor. Mehmetcan hastanede iyileştikten sonra ortalığı birbirine katmaya devam eder. Bu da yetmez, yine ortadan kaybolur ve herkesi korkutur.

Okula yeni gelen bir kız öğrenci, Mehmetcan’ın aklını başından alır. Yeni öğrencinin annesi ise Ali için sürpriz olacaktır.

Sinem, Londra konusunda hala ısrarcıdır fakat, yaşananlar kafasını karıştırmaktadır.

Yeşim, Ali’yi çileden çıkartacak noktaya gelir.

Mehmetcan okula gelen müfettişi çileden çıkarır ve Şirin için, Maho ile birlik olup, yine başını belaya sokar.

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Küçük Ağa'nın 9. Bölüm yayınlandı. Küçük Ağa 9. Bölüm izle Küçük Ağa 9. bölüm dün akşam Kanal D'de ekrana geldi. Küçük Ağa 9.Bölüm full izle. Küçük Ağa 9. Bölüm izle. Küçük Ağa 9. bölümde neler oldu? Küçük Ağa 9. bölüm haberimizde. Küçük Ağa 9. bölüm ve Küçük Ağa Milliyet.com.tr'de...

Kanal D'nin sevilen dizisi Küçük Ağa'da Mehmetcan ve arkadaşları, yine okulu epeyce karıştıracaklardır. Küçük Ağa son bölümü kaçırıp izlemeyenler haberimizde verilen link üzerinden kesintisiz bir şekilde izleyebilirler. Küçük Ağa yeni bölüm izle, Küçük Ağa son bölüm izle, Küçük Ağa' 9. bölüm izle, Küçük Ağa'nın 9. Bölüm yayınlandı izle. Küçük Ağa 9. bölümde neler oldu? İşte tüm ayrıntılar Milliyet.com.tr'de Küçük Ağa son bölüm hd tek part izle (Küçük Ağa 9. Bölüm izle)


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
Gökçeada hangi denizdedir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX